.Yenilmezler 2 Ultron Çağı 720p izle | Yenilmezler 2 Ultron Çağı 720p Türkçe Dublaj HD İzle | Yenilmezler 2 Ultron Çağı hd izle | HDFilminadresi

hdfilminadresi.org size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et


Yenilmezler 2 Ultron Çağı 2015 720p Türkçe Dublaj izle

 • pinterest

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

En Güncel Film Arşivine Abone Ol

Kategoriler

Yenilmezler 2 Ultron Çağı 2015 720p Türkçe Dublaj

Filmin Konusu:

İlk filmin başarısının ardından ikinci film için kolları sıvayan Avengers ekibi bu filme bütün kahramanları dahil ediyor; bu kez Thor, Iron Man, Kaptan Amerika ve Hulk'ın yanısıra Hawkeye, Nick Fury ve Black Widow da maceraya katılıp sürprizini koruyan beklenmeyen düşmanlara karşı savaşıyor. Bu kez hiç olmadığı kadar aksiyonlu bir macerayı vadeden film, her bir kahramanın kişisel yaşamına ve aralarındaki ilişkilere vurgu yapmayı hedefliyor. Iron Man, barışın sağlanması için bekletilen bir sistemi yeniden başlatmak ister fakat işler hiç de umduğu gibi gitmez. Bunun üzerine Thor, Kaptan Amerika, Hulk, Nick Fury, Black Widow ve Hawkeye yeniden bir araya gelir. Ultron adıyla bilinen James Spader ise bütün acımasızlığıyla ilerlemekte ve insanoğlunun soyunu tüketmek için korkunç planlar peşindedir. Yenilmezler bir araya gelip savaş başladığında, yeni gizemli karakterler ve gizli ittifaklarla gerilimin dozu iyice artar. Yönetmen koltuğunda tekrar Joss Whedon bulunurken, merakla beklenen filmin başrollerinde Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Jeremy Renner, Scarlett Johansson ve Samuel L. Jackson gibi oyuncular yer alıyor. Yenilmezler 2 Ultron Çağı 2015 720p Türkçe Dublaj izle... HDfilminadresi.com iyi seyirler.
Yenilmezler 2 Ultron Çağı 2015 720p Türkçe Dublaj izle 09 Eylül 2015 tarihinde eklenmiş olup en son 26 Temmuz 2017 tarihinde güncellenmiştir.

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

"Yenilmezler 2 Ultron Çağı 2015 720p Türkçe Dublaj izle" için 3 yorum yapılmış.

spoiler butonu
 • Admin
  Admin demiş ki; 04 Eylül 2016 Yönetici

  Film günceldir beyler iyi seyirler.

 • Mustafa KAPTAN
  Mustafa KAPTAN demiş ki; 21 Mayıs 2016 Ziyaretçi

  ya ne demek film çalışmıyor ayıp ama lütfen

 • hasan can
  hasan can demiş ki; 19 Ocak 2016 Ziyaretçi

  bu film neden çalışmıyor? düzeltmenizi tavsiye ederim bazı filmlerde bu şekilde sorun veriyor sitenizden ayrılmamıza sebep veriyor.