.Yasak Bölge 9 720p izle | Yasak Bölge 9 720p Türkçe Dublaj HD İzle | District 9 hd izle | HDFilminadresi

hdfilminadresi.org size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et


Yasak Bölge 9 – District 9 720p Türkçe Dublaj Tek Parça HD

  • pinterest

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

En Güncel Film Arşivine Abone Ol

Kategoriler

Yasak Bölge 9 – District 9 720p Türkçe Dublaj Tek Parça HD

Filmin Konusu:

30 yıl önce uzaylılar dünyayla ilk bağlantılarını kurarlar.İnsanlar onlardan ya bir saldırı ya da büyük bir teknolojik ilerleme geleceğini bekliyorlardır. Fakat hiçbiri olmaz. Aksine, kendi gezegenlerinde son hayatta kalan uzaylılar sığınmak için dünyamıza gelirler. Tüm dünya devletleri onlarla ne yapacaklarını tartışırken, yaratıklar Güney Afrika'da District 9 olarak tanımlanan bir yere geçici olarak yerleştirilirler. Artık, uzaylıların dünyada bulunmasıyla ilgili sabırlar tükenmiştir. Uzaylılar üzerindeki kontrol, Multi-National United MNU'a verilmiştir. Bu özel şirket eğer uzaylıların silahlarından yapabilirlerse muazzam paralar kazanma peşindedir. Fakat şirket başarısız olmuştur, çünkü silahların aktivasyonu için gereken şey uzaylı DNA'sıdır. Bir MNU çalışanı olan Wikus van der Merwe, DNA'sını değiştiren gizemli bir virüsü kapınca, insanlar ve uzaylılar arasındaki tansiyon had safhaya gelir. Aynı zamanda Wikus en fazla peşinden koşulan ve en değerli adamı olmuştur. O, uzaylıların teknolojisini çözecek anahtardır. Şimdi Wikus'un bulunduğu düşmanca ortamda saklanacak sadece bir yeri vardır: District 9.
Yasak Bölge 9 – District 9 720p Türkçe Dublaj Tek Parça HD 17 Kasım 2013 tarihinde eklenmiş olup en son 17 Temmuz 2017 tarihinde güncellenmiştir.

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

"Yasak Bölge 9 – District 9 720p Türkçe Dublaj Tek Parça HD" için 1 yorum yapılmış.

spoiler butonu
  • Murat KOCAMAN
    Murat KOCAMAN demiş ki; 28 Aralık 2014 Ziyaretçi

    Zamani olan izleyebilir degisik siradisi bir film 10 üzerinde 7 verebilirim sanirim film Güney Afrika yapimi ABD filimlerinden bikanlar icin iyi bir alternatif ...