. Game Of Thrones izle | Taht Oyunları izle | Hdfilminadresi

hdfilminadresi.org size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et

"Game Of Thrones" Dizisi Tüm Sezonları

Eklenme: 22 Eylül 2016, Perşembe

İlk bölüm yayın tarihi: 17 Nisan 2011, Pazar


  • pinterest

Game Of Thrones

9.5
Taht Oyunları'nın zevkini yaşamaya var mısınız? Bir çok kişi kral olmaya çalışır fakat tek bir kişi tahtı kazanır. Kurduğun krallığın Taht'ı korumak için sana inanan askerlerin ve yoldaşların olması lazım. Bu dizide affetmek yok, yanlışa yer yok. Kuzey Kralı Lord Ned Stark, uzun ve yorucu sasvaşlardan sonra anavatanına döner ve krallığın bütünlüğünü sağlar. Kral Robert Baratheon ile senelerce birlikte çarpışan ve onun kral olmasını sağlayan Ned Stark'ın hayattan tek isteği kuzey bölümünü koruyan krallıkta ailesiyle ve sevdikleriyle yaşamını sürdürmektir. Ancak öte yanı unutmayalım… Kendisinin olduğu iddaa ettiği topraklardan kovulduğunu savunan Viserys , kardeşi Daenerys'i barbar topluluğunun Han Drogo'yu ona verir ve güçlü planlar düşünmektedir. Ve büyük bir iştahla tahtını geri ister ve haberler Kuzey lideri Baratheon'a gelir. Savaşta çok büyük bir güç olan Baratheon aile ve toplumun yönetiminde başarısızdır. Bu başarısızlıkları toparlayacak birine ihtiyacı vardır. Kuzeyin kralı bu onurlu görev için seçilen tek bir kişi vardır... Toplanın arkadaşlar Kış Yaklaşıyor... Yalan, Dolan, Dönen Oyunlar, Kazılan kuyular, Savaşlar, Kardeşler arası savaşlar, hepsi tek bir şey için.. TAHT KAVGASI!

GAME OF THRONES 7. SEZONDA NELER OLACAK

Dünya çapında fenomen olan dizi Game of Thrones‘un yedinci sezonun senaryoda neler olacak bölüm bölüm detaylar. Bütün dünyanın soluksuz izlediği dizi Game of Thrones'ta heyecanlı bekleyiş sürüyordu. Hayranlar 7. sezon hakkında spoiler ararken hiç beklenemedik bir şey gerçekleşti. Dizinin yedinci sezonun tüm hikaye akışı deşifre edildi.

Bölüm 1  / 16 Temmuz 2017

Ak gezenler duvara yürüyor. Bran Westeros'a geri gidiyor. (Bran Kara Kale sahnesi) Sansa ve Jon Snow, Bolton hanesiyle ile savaşarak Kuzey'i alıyor. Sansa ve Lyanna Mormont sadık destekçilerine kendi topraklarını vermek istiyor. Jon Snow ise Karstark ve Ombra çocukları tutmak için reddediyor. (Jon, Sansa ve Lyanna Winterfell çekimleri yapılmıştır.)

Bölüm 2 / 23 Temmuz 2017

Danaerys Jon ve tüm Kuzey lordlarından bir kuzgun alır. Jon ve Davos Dragonstone kalesinde Tyrion ile buluşur.

Bölüm 3 / 30 Temmuz 2017

Tyrion Danaerys'ı buluşma yerien getirir. Jon, Danaerys'a Ak Gezenler tehdidini anlatır ama Danaerys'ı inandıramaz. Davos ise Jon'un dirilişini anlatmaya çalışır.

Bölüm 4 / 6 Ağustos 2017

Sam, Gilly ve bebeği Oldtown'da bırakır. Jorah gri tonlama hastalığı için Dragonstone de Dany ile tekrar bir araya gelir. Jamie, Bronn Tyrion ve Davos ile buluşur. Tyrion Cersei ve Dany teslim almak için Jamie ikna etmeye çalışır. Jamie onu reddeder.

Game Of Thrones Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı olarak sitemize eklenmiştir. İyi seyirler. HDFilminadresi.com ekibi.
Game Of Thrones izle dizisi 22 Eylül 2016 tarihinde eklenmiş olup en son 27 Mart 2018 tarihinde güncellenmiştir.

En Güncel Film Arşivine Abone Ol

Kategoriler

"Game Of Thrones" için 1 yorum yapılmış.

spoiler butonu
  • tilakoit
    tilakoit demiş ki; 22 Eylül 2016 Ziyaretçi

    teşekkürler hdfilminadresi ekibi ne zamandır arayıp da sağlam bir link bulamadığım bir dizi idi bu digitürk çok çakal çıktı.