.Ya Aşk Olmasaydı? 720p izle | Lo contrario al amor 720p Türkçe Dublaj HD İzle | Ya Aşk Olmasaydı? hd izle | HDFilminadresi

hdfilminadresi.org size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et


Ya Aşk Olmasaydı? – Lo contrario al amor 2011 720p Türkçe Dublaj izle

  • pinterest

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

En Güncel Film Arşivine Abone Ol

Kategoriler

Ya Aşk Olmasaydı? – Lo contrario al amor 2011 720p Türkçe Dublaj

Eklenme: 26 Ocak 2014, Pazar

İmdb: 5.2 / 10

Yapım yılı:

Yönetmen:

Oyuncular: Adriana Ugarte Álex Barahona Hugo Silva

Film Türü:

Filmin Konusu:

Merce, erkeklerle yaşadığı ilişkilerde sürekli paranoya yapan bu yüzden de ciddi hiçbir beraberlik kuramayan bir kadındır. Özel bir yeteneği sayesinde, müşterilerinin duygularını çözümleyebildiği bir çeşit masörlük yapmaktadır. Diğer yandan kız kardeşi Loreto televizyon dünyasında iyi kanallardan birinde bir program yapmak istemektedir fakat şansına hep 2., 3. sınıf tv kanallarından spikerlik teklifleri gelir. İki kız kardeş bir gün bir falcıya giderler ve falcı kadın Merce’nin hayatına yakın bir erkeğin gireceğini ama aşk mevzusunun tamamen kendisine bağlı olduğunu söyler. Falcıdan çıktıktan sonra aynı gün yaşayacakları bir tesadüf iki kız kardeşi de çok şaşırtacaktır. Yönetmenliğini Vicente Villanueva’yı üstlendiği İspanya yapımın romantik komedinin oyuncu kadrosunda ise : Hugo Silva, Adriana Ugarte, Alex Barahona ve Rubén Sanz gibi isimler yer alıyor. Ya Aşk Olmasaydı? – Lo contrario al amor 2011 720p Türkçe Dublaj izle... HDFilminadresi.com Adresine Full HD Eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.
Ya Aşk Olmasaydı? – Lo contrario al amor 2011 720p Türkçe Dublaj izle 26 Ocak 2014 tarihinde eklenmiş olup en son 24 Temmuz 2017 tarihinde güncellenmiştir.

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

"Ya Aşk Olmasaydı? – Lo contrario al amor 2011 720p Türkçe Dublaj izle" için 0 yorum yapılmış.

spoiler butonu