.Walter Mitty’nin Gizli Yaşamı 720p izle | The Secret Life of Walter Mitty 720p Türkçe Dublaj HD İzle | Walter Mitty’nin Gizli Yaşamı hd izle | HDFilminadresi

hdfilminadresi.org size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et


Walter Mitty’nin Gizli Yaşamı 2013 720p Türkçe Dublaj izle

  • pinterest

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

En Güncel Film Arşivine Abone Ol

Kategoriler

Walter Mitty’nin Gizli Yaşamı 2013 720p Türkçe Dublaj

Eklenme: 28 Mart 2014, Cuma

İmdb: 7.7 / 10

Yapım yılı:

Yönetmen:

Oyuncular: Ben Stiller Jon Daly Kristen Wiig

Film Türü:

Filmin Konusu:

Fantezi dünyasında suskun ve sakin bir şekilde yaşamına devam eden, tirajı yüksek “Life!” dergisinin fotoğraf arşivinde çalışmakta olan Walter (Ben Stiller), kendisini hiç beklenmedik bir maceranın içinde bulur. Yeni iş arkadaşı Cheryl’la (Kristen Wiig) masumca flört etmeye başlamasının sonrasında hayatı, hayalindeki sevgilinin gerçeğe dönüşmesiyle değişir. Cheryl, onun uzun süredir düşlediği aşkın vücut bulduğu insandır. Ancak Walter, büyüsünün bozulacağını düşündüğünden hislerini Cheryl’a açıklamakta tereddüt etmektedir. Bir yandan da derginin artık yalnızca internetten yayın yapacağı haberini alması, onu işini kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya getirecektir. Derginin basılı yayın hayatına veda edeceği son sayısında çıkması planlanan önemli bir fotoğrafın yok olmasıyla işler karışır. Walter’ı ve Cheryl’ı akıl almaz olaylar ve sürpriz gelişmeler beklemektedir. Walter Mitty’nin Gizli Yaşamı 2013 720p Türkçe Dublaj izle... HDFilminadresi.com Adresine Full HD Eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.
Walter Mitty’nin Gizli Yaşamı 2013 720p Türkçe Dublaj izle 28 Mart 2014 tarihinde eklenmiş olup en son 26 Temmuz 2017 tarihinde güncellenmiştir.

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

"Walter Mitty’nin Gizli Yaşamı 2013 720p Türkçe Dublaj izle" için 0 yorum yapılmış.

spoiler butonu