.Vampir Kız Kardeşler 720p izle | Vampir Kız Kardeşler 720p Türkçe Dublaj HD İzle | Vampir Kız Kardeşler hd izle | HDFilminadresi

hdfilminadresi.org size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et


Vampir Kız Kardeşler – Die Vampirschwester 720p Türkçe Dublaj izle

  • pinterest

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

En Güncel Film Arşivine Abone Ol

Kategoriler

Vampir Kız Kardeşler – Die Vampirschwester 720p Türkçe Dublaj

Filmin Konusu:

12 yaşındaki vampir kız kardeşler Silvania ve Dakaria, evleri Transylvania'dan ayrılıp Almanya'nın bir kasabasına taşındıklarında büyük bir sorunla karşılaşırlar. Öncelikli sorunları insanların arasında yaşamayı öğrenecek olmalarıdır. Sadece geceyarısından sonra uçabilmekte ve süper güçlerini kullanamamaktadırlar. İnsanların arasında yaşamayı istemeyen Dakaria evlerine geri dönmeleri konusunda ısrar ederken, Silvania bu insancıl yaşama ayak uydurmaya çalışmayı tercih etmektedir. Okul yaşamları oldukça zorlu bir şekilde devam ederken, sürekli beklenmedik sorunlarlarla karşılaşmaktadırlar. Özellikle de komşularından birinin Dirk van Kombast isimli bir vampir avcısı olması işleri iyice zorlaştırır. Vampir Kız Kardeşler (Die Vampirschwestern), Franziska Gehm'in romanından sinemaya uyarlandı. Vampir Kız Kardeşler – Die Vampirschwester Türkçe Dublaj.. HDFilminadresi.com Adresine HD Kalitede eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.
Vampir Kız Kardeşler – Die Vampirschwester 720p Türkçe Dublaj izle 15 Aralık 2013 tarihinde eklenmiş olup en son 24 Temmuz 2017 tarihinde güncellenmiştir.

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

"Vampir Kız Kardeşler – Die Vampirschwester 720p Türkçe Dublaj izle" için 1 yorum yapılmış.

spoiler butonu
  • yağmurr
    yağmurr demiş ki; 16 Şubat 2015 Ziyaretçi

    Bu filmin kitabını okumuştum çok güzeldi....Şimdi ise filmini izliyorum...