.Transformers Kayıp Çağ 720p izle | Transformers Age of Extinction 720p Türkçe Dublaj HD İzle | Transformers Kayıp Çağ hd izle | HDFilminadresi

hdfilminadresi.org size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et


Transformers Kayıp Çağ – Transformers Age of Extinction 2014 720p Türkçe Dublaj izle

 • pinterest

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

En Güncel Film Arşivine Abone Ol

Kategoriler

Transformers Kayıp Çağ – Transformers Age of Extinction 2014 720p Türkçe Dublaj

Filmin Konusu:

İmdb : 6.0 ( 136.543 Oy kullanılmıştır. ) Autobot ve Decepticon'lar arasında yaşanan son savaşın ardından dört yıl geçer. Savaşta Chicago şehri yerle bir edilmiş ve binlerce insan öldürülmüş olsa da dünya ve insanlık büyük bir tehditten kurtulmuş olur. İnsanlık yaralarını sarmaya çalışırken Amerikan hükümeti de Autobotlar ile arasındaki ilişkiye iyice koparmış, hatta hayatta kalanları yok etmeleri için CIA'de özel bir birim dahi kurulmuştur. Teksas'ta kendi halinde bir tamirci olan Cade Yeager (Mark Wahlberg), eline geçen hasarlı bir kamyoneti, parçalarını satma umuduyla kabul eder. Ne var ki bu kamyonetin yaralı bir Optimus Prime'dan başkası olmadığını anlaması uzun sürmez. Optimus Prime'dan aldıkları sinyallerle yola çıkan CIA ajanlarıyla başının derde girmesi de çok yakındır. Cade Yeager bir şekilde Optimus Prime'ı Chicago'ya ulaştırmak ve diğer Autobotlar ile iletişime geçmesini sağlamak zorundadır. Zira dünyayı tehdit eden güçlü bir düşman yola çıkmak üzeredir. Optimus Prime ve Autobotlar, Cade Yeager başta olmak üzere kendilerine destek olan insan topluluğunun yardımıyla başlarına gelen en korkutucu düşmanla yüzleşmek zorundadır. Transformers Kayıp Çağ – Transformers Age of Extinction 2014 720p Türkçe Dublaj izle... Hdfilminadresi.com iyi seyirler.
Transformers Kayıp Çağ – Transformers Age of Extinction 2014 720p Türkçe Dublaj izle 21 Ekim 2014 tarihinde eklenmiş olup en son 26 Temmuz 2017 tarihinde güncellenmiştir.

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

"Transformers Kayıp Çağ – Transformers Age of Extinction 2014 720p Türkçe Dublaj izle" için 2 yorum yapılmış.

spoiler butonu
 • Admin
  Admin demiş ki; 22 Ekim 2014 Yönetici

  @mersin_edu film yeniden güncellenmiştir. İyi seyirler.

 • mersin_edu
  mersin_edu demiş ki; 22 Ekim 2014 Ziyaretçi

  part 2 çalışmıyor bilginiz olsun