.Terra’yı Kurtarmak 720p izle | Terra’yı Kurtarmak 720p Türkçe Dublaj HD İzle | Terra’yı Kurtarmak hd izle | HDFilminadresi

hdfilminadresi.org size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et


Terra’yı Kurtarmak – Terra 2007 - 720p Türkçe Dublaj izle

  • pinterest

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

En Güncel Film Arşivine Abone Ol

Kategoriler

Terra’yı Kurtarmak – Terra 2007 - 720p Türkçe Dublaj

Eklenme: 15 Haziran 2014, Pazar

İmdb: 6.7 / 10

Yapım yılı:

Yönetmen:

Oyuncular: Chris Evans Justin Long Danny Glover Amanda Peet Halit Ergenç

Film Türü:

Filmin Konusu:

Bulutların üzerindeki yerçekimsiz kentte mükemmel bir uyum içerisinde yaşayan Terra gezegeninin sakinleri, savaş denilen kavrama tamamen yabancıdırlar. İç savaştan ve çevresel felaketten kaçan insanlar tarafından gezegenleri işgal edilince Terra’lılar, işgalcileri Tanrı gibi karşılarlar. Sadece cesur ruhlu bir kız olan Mala (Ceyda Düvenci) mücadelesini sürdürmektedir. Babasının kaçırılmasından sonra işgalci uzay gemilerinden birinin düştüğünü görür ve pilotunu kurtarır. Kurtardığı dünyalı pilotun adı Jim Stanton’dur (Halit Ergenç). Jim hayatını kurtarmasına karşılık Mala’ya babasını bulması için yardımcı olacağı sözünü verir. İkisi birlikte insanların ana uzay gemisi Ark’a doğru tehlikeli bir yolculuğa çıkarlar. Mala ile Jim yolculuk sırasında halkların aslında birbirinden çok da farklı olmadığını öğrenirler. Ancak dünyalıların ordusunun Terra’yı işgal etmesi ve Terra’lılar için yaşanamaz hale getirmesi üzerine Mala ile Jim, iki ırkın birlikte var olmasının bir çaresini bulmak zorundadırlar. Terra 720p Animasyon izle | HDFilminadresi.com iyi seyirler diler.
Terra’yı Kurtarmak – Terra 2007 - 720p Türkçe Dublaj izle 15 Haziran 2014 tarihinde eklenmiş olup en son 17 Temmuz 2017 tarihinde güncellenmiştir.

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

"Terra’yı Kurtarmak – Terra 2007 - 720p Türkçe Dublaj izle" için 0 yorum yapılmış.

spoiler butonu