.Son Ayin Bölüm 2 720p izle | The Last Exorcism Part II 720p Türkçe Dublaj HD İzle | Son Ayin Bölüm 2 hd izle | HDFilminadresi

hdfilminadresi.org size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et


Son Ayin Bölüm 2 – The Last Exorcism Part II 2013 720p Türkçe Dublaj izle

  • pinterest

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

En Güncel Film Arşivine Abone Ol

Kategoriler

Son Ayin Bölüm 2 – The Last Exorcism Part II 2013 720p Türkçe Dublaj

Eklenme: 05 Ocak 2014, Pazar

İmdb: 3.8 / 10

Yapım yılı:

Yönetmen:

Oyuncular: Ashley Bell Julia Garner Spencer Treat Clark

Film Türü:

Filmin Konusu:

İlk filmiyle korku filmi sevenlerin büyük beğenisini toplayan film, ikincisi ile bu kez daha da iddialı olarak geliyor. Şeytanın rahat bırakmadığı bedenler ve şeytan çıkartan Nell, bu kez izleyenleri daha da ürpertecek. Nell geçen sefer ki şeytan çıkarma ayinini tam olarak başaramamış olsa gerek ki şeytanlar yeniden gelecektir. Şeytani bir bebeğe hamile olan Nell, bu şeytani bebeği doğurduktan sonra ormana kaçar. Günler sonra üstü başı yırtık, kir pas içerisinde bulunan Nell korku içerisindedir. Ormanda kaçarak geçirdiği son bir kaç ayı hiç hatırlamayan Nell’in durumu oldukça can sıkıcıdır. Bir terapist tarafından gözetim altına alınan Nell bu sırada yeni bir iş ve yeni biriyle hayatını tamamen değiştirmeye çalışıyor. Ancak şeytan Nell’in peşini bırakmayacaktır. Daha önce kurtulmayı başardığı şeytan, yeniden onun peşine düşmüştür. Son Ayin Bölüm 2 – The Last Exorcism Part II 2013 720p Türkçe Dublaj izle... HDFilminadresi.com Adresine Full HD Eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.
Son Ayin Bölüm 2 – The Last Exorcism Part II 2013 720p Türkçe Dublaj izle 05 Ocak 2014 tarihinde eklenmiş olup en son 26 Temmuz 2017 tarihinde güncellenmiştir.

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

"Son Ayin Bölüm 2 – The Last Exorcism Part II 2013 720p Türkçe Dublaj izle" için 0 yorum yapılmış.

spoiler butonu