.Sınırsızlar Kulübü 720p izle | Dallas Buyers Club 2013 720p Türkçe Dublaj HD İzle | Sınırsızlar Kulübü hd izle | HDFilminadresi

hdfilminadresi.org size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et


Sınırsızlar Kulübü – Dallas Buyers Club 2013 720p Türkçe Dublaj izle

  • pinterest

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

En Güncel Film Arşivine Abone Ol

Kategoriler

Sınırsızlar Kulübü – Dallas Buyers Club 2013 720p Türkçe Dublaj

Eklenme: 04 Mayıs 2014, Pazar

İmdb: 8.0 / 10

Yapım yılı:

Yönetmen:

Oyuncular: Matthew McConaughey Jennifer Garner Jared Leto Denis O'Hare Steve Zahn

Film Türü:

Filmin Konusu:

‘Dallas Buyers Club’ filmi uyuşturucu bağımlısı ve HIV taşıyıcısı Ron Woodroof’un hayatından esinlenerek beyazperdeye aktarılıyor. Ron Woodroof’a 1986 yılında AIDS yüzünden 30 günlük ömür biçilir. Teşhiş sonrası FDA kurumundan yasal onaylı olarak kullanabileceği tek ilaç olan AZT’yi almaya başlayan Ron hızla ölümün eşiğine doğru sürüklendiğini fark eder. Çareyi ABD’de yasal olmayan ama dünyanın dört bir yanında bulunan, doğal ilaçlara başvurmakta bulur. Kendisiyle ilgilenen doktorlardan biri olan arkadaşı Eve Saks’ın da yardımıyla Ron farkıdna olmadan çevresindeki hastalar içinde bir iletişim ve satış ağı kurmuş olur. “Dallas Buyers Club” olarak bilinen bu oluşum FDA’nın tedavisi yerine alternatif tıbbı tercih edenlerin çaresi olur ve dahası hastalar üzerinde onaylı AZT’den daha çok işe yarar. Fakat durum çok geçmeden fark edilir ve ilaç firmaları ve FDA Ron’a karşı büyük bir savaş açar. Film 30 günlük ömrü kaldı dendikten sonra kendi doğal yöntemleriyle 2191 gün daha yaşamayı balşaran Ron Woodroof’un kişisel mücadelesine odaklanıyor.
Filmin başrol oyuncularından Matthew McConaughey ve Jared Leto, En İyi Erkek Oyuncu ve En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu dallarında Oscar ödülü kazandılar. Sınırsızlar Kulübü – Dallas Buyers Club 2013 720p Türkçe Dublaj izle... Hdfilminadresi.com iyi seyirler diler.
Sınırsızlar Kulübü – Dallas Buyers Club 2013 720p Türkçe Dublaj izle 04 Mayıs 2014 tarihinde eklenmiş olup en son 26 Temmuz 2017 tarihinde güncellenmiştir.

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

"Sınırsızlar Kulübü – Dallas Buyers Club 2013 720p Türkçe Dublaj izle" için 1 yorum yapılmış.

spoiler butonu
  • betül
    betül demiş ki; 28 Ağustos 2014 Ziyaretçi

    niye hep türkçe dublaj veriyorsunuz ya böyle kaliteli bir film altyazılı izlenir ya...