. The Flash 3. Sezon 19. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? | Hdfilminadresi

hdfilminadresi.org size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et

The Flash 3. Sezon 19. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

The Flash 3. Sezon 19. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

En Güncel Film Arşivine Abone Ol

Kategoriler

Televizyon dünyasının hızlı çocuğu Barry Allen / The Flash, 3. sezonuyla serüvenini sürdürmeyi devam ediyor. The Flash dizisi 3 sezon ile diğer sezonlardaki başarısını yakalayamamış olmasada hali hazırda hatırı sayılır bir izleyici kitlesi bulunmakta.


CW kanalında artık gelenek haline gelen ara vermelerinden bir tanesi ile daha karşı karşıyayız. The Flash 3. Sezon ile her geçen bölümde izleyici kaybetmeye, saçmalamaya doymayan The Flash‘ı bir süre daha ekranlarda göremeyeceğiz. Umarız hdfilminadresi.org ekibi olarak bu 1 aylık ara sürecinde senaryo yazarları kaliteli işlere imza atarak dizinin kalitesini biraz olsun yükseltirler. Ver hasıl kelam gelelim asıl bu sayfa geliş nedeninize.

The Flash 3.Sezon 18.Bölümün (29 Mart Çarşamba) ardından 4 haftalık bir ara verdi. Yeni bölüm(3.Sezon 19.Bölüm) 25 Nisan tarihinde ekranlara gelecek.

3. Sezon 19. Bölüm başlığı The Once and Future Flash olarak belirlenmiş olup neler bölümde neler olacağına dair aşağıdaki fragmana göz atabilirsiniz.

Bu yazımızda The Flash 3. Sezon 19. Bölümün yayın tarihinden bahsedilmiş olup The Flash 3. Sezon 19. Bölüm Fragmanına yer verilmiştir.


"The Flash 3. Sezon 19. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?" için 0 yorum yapılmış.

spoiler butonu