. Game of Thrones 7. Sezon Fragmanı | Taht Oyunları ne zaman başlayacak? | Hdfilminadresi

hdfilminadresi.org size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et

Game of Thrones 7.Sezonun İlk Dört Bölümün Konusu ve Ne Zaman Yayınlacağı

Game of Thrones 7.Sezonun İlk Dört Bölümün Konusu ve Ne Zaman Yayınlacağı

En Güncel Film Arşivine Abone Ol

Kategoriler

Game of Thrones 7. sezonu bekleyenler için yeni fragman yayınlandı. Tüm sezonları izlenme rekorları kıran Game of Thrones 7. sezon izle fragmanı yayınlandı. Yeni sezon fragmanını yayınlayan HBO kanalı Game Of Thrones'un başlama tarihini de mart ayında (16 Temmuz 2017) açıklamıştı.  HBO, yeni sezon adını da 'Long Walk' olarak açıkladı. İşte merakla beklenen Game of Thrones 7. yeni sezonla ilgili bilgiler bölüm bölüm kısa bilgiler..


Game of Thrones 7. sezon ne zaman başlayacak? HBO kanalı Game of Thrones 7. yeni sezon ilk teaserını yayınladı. Diziye Grammy ödüllü şarkıcı Ed Sheeran da eklendi. Uzun zamandır diziye dahil etmek için uğraşan dizinin yaratıcıları İngiliz müzisyen Sheeran'ı ikna etmeyi başardı. Heyecanın hiçbir sahnesinde eksik olmadığı Game of Thrones hayranlarına 7. sezonda kötü bir sürpriz var. Farklı ülkelerde çekilen diziye özel setler hazırlanıyor ve geniş bir oyuncu kadrosu kullanılıyor. Bu yüzden dizinin çekimleri oldukça güç oluyor ve uzun sürüyor. Her sezonu 10 bölüm olarak çekilen Game of Thrones'un 7. yeni sezonu hakkında açıklama yapan yönetmen Jack Bender, bu sezonun 7 bölüm olacağını söyledi. Game of Thrones 7. sezon, teaserda görüldüğü gibi 16 Temmuz 2017 tarihinde yayınlanmaya başlanacak.

GAME OF THRONES 7. SEZON SENARYOSU İNTERNETE SIZDI

Her Game of Thrones sezonu öncesi olduğu gibi 7. Sezon öncesinde de yaşanacaklar büyük oranda sızdırıldı. Şunu belirtmeliyim ki, bu yazılanların hepsi gerçekleşecek diye bir kaide yok. Genelde bir kısmı doğru çıkar, bir kısmı da yanlış. Örneğin geçtiğimiz yıl Tommen’in camdan atlayacağı sezon başlamadan sızdırılmıştı. İş bu sebeple, okuyacaklarınıza şüpheyle yaklaşın ancak muhtemelen gerçekleşeceklerini de aklınızdan çıkarmayın.

Dünya çapında fenomen olan dizi Game of Thrones‘un yedinci sezonun senaryosu internet ortamına sızdırıldı. Bütün dünyanın soluksuz izlediği dizi Game of Thrones'ta heyecanlı bekleyiş sürüyordu. Hayranlar 7. sezon hakkında spoiler ararken hiç beklenemedik bir şey gerçekleşti. Dizinin yedinci sezonun tüm hikaye akışı deşifre edildi.

 

Bölüm 1  / 16 Temmuz 2017

- White Walker’lar duvara doğru yürüyüşlerine başlarlar

- Bran Sur’u aşarak Castle Black’e ulaşır ve Edd’le karşılaşır

- Sansa; Jon’a ihanet edenlerin topraklarını, onu destekleyenlere vermek ister ancak Jon, Karstark ve Umber çocuklarının babalarının yaptığı hata nedeniyle cezalandırılamayacağını söyleyerek buna karşı çıkar. Bu Lyanna Mormont’un (veya Sansa’nın) hoşuna gitmez ancak Jon bunu pek takmaz. Kuzey’i bugüne dek yönetildiği gibi yönetmemeye kararlıdır.

- İlk bölümün sonunda, Dany ve saz arkadaşları Ejderha Kayası’na ayak basar. Kimse bir şey söylemez. Dany yukarı doğru yürümeye başlar ve Stannis’in eski Savaş Odası’na gelir. Camdan bir zamanlar ailesine ait olan topraklara bakar. Masanın üzerinde duran satranç taşına benzer taşlardan birisini alıp Tyrion’a bakar ve; “Başlayalım mı?” diye sorar. Bölüm biter…

Bölüm 2 / 23 Temmuz 2017

- Jon Dany’den bir kuzgun alır. Dany, Westeros’taki bütün lordları huzuruna çağırmaktadır. Jon ve Davos gitmeye karar verirler çünkü White Walker’larla savaşabilmek için Ejderha Kayası’nda bulunan ejderha camına ihtiyaçları vardır.

- Jon, Winterfell’i yönetmesi için Sansa’ya bırakır.

- Jon, Ghost’u Winterfell’de bırakır ve Ghost tüm sezonu burada geçirir.

Bölüm 3 / 30 Temmuz 2017

- Jon ve Davos Ejderha Kayası’na ulaşır. Tyrion onları sahilde karşılar ve Dothraki’ler gemilerini alır.

- Tyrion onları Dany’nin huzuruna getirir. Yolda Missandei ve Gri Solucan’la da karşılaşırlar. Taht odasında birkaç Dothraki de bulunmaktadır.

- Dany, Jon’dan diz çökmesini ister .Ancak Jon bunu reddeder ve White Walker’lardan bahseder. Dany duyduklarına inanmaz ancak Tyrion Jon’un güvenilir birisi olduğu ve çıldırmadığı yönünde ısrar eder. - Davos, Jon’un ölümden dönümünden bahsetmek ister ancak Jon engel olur.

- Dany Jon’a anında saygı duyar ancak aynı şey Jon için geçerli değildir - Bran Winterfell’e ulaşır, Meera da artık bir zahmet köyüne döner.

Bölüm 4 / 6 Ağustos 2017

- Sam, Gilly ve bebeği Oldtown'da bırakır. Jorah gri tonlama hastalığı için Dragonstone de Dany ile tekrar bir araya gelir. Jamie, Bronn Tyrion ve Davos ile buluşur. Tyrion Cersei ve Dany teslim almak için Jamie ikna etmeye çalışır. Jamie onu reddeder.

Game of Thrones 7. Sezon Fragmanı 

Taht Oyunları 7. Sezon Fragmanı izlemeniz için hazırlandı.

Bu yazımızda merakla beklenen game of thrones 7. sezon ilgili 4 bölümün konularına değişmiş olup game of thrones (taht oyunları) fragmanına yer verilmiştir. Ayrıca sitemizdeki tüm yabancı dizilere burada ulaşabilirsiniz. 


"Game of Thrones 7.Sezonun İlk Dört Bölümün Konusu ve Ne Zaman Yayınlacağı" için 0 yorum yapılmış.

spoiler butonu