.Şamdanın Ardında – Behind the Candelabra 720p izle | The Book Thief 720p Türkçe Dublaj HD İzle | Şamdanın Ardında – Behind the Candelabra hd izle | HDFilminadresi

hdfilminadresi.org size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et


Şamdanın Ardında – Behind the Candelabra 2013 720p Türkçe Dublaj izle

  • pinterest

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

En Güncel Film Arşivine Abone Ol

Kategoriler

Şamdanın Ardında – Behind the Candelabra 2013 720p Türkçe Dublaj

Eklenme: 01 Mart 2014, Cumartesi

İmdb: 7.1 / 10

Yapım yılı:

Yönetmen:

Oyuncular: Eric Zuckerman Matt Damon Scott Bakula

Film Türü:

Filmin Konusu:

1970′li yılların en dikkat çekici müzik dehalarından biri olan Douglas Eye Liberace, başarılı bir piyano sanatçısı olmasının yanı sıra televizyondaki şovlarıyla da dikkat çeken ünlü bir kişiliktir. Ham sahne hem de sahne dışında azımsanmayacak bir başarı yakalayan Liberace, 1977 yazının başında genç ve yakışıklı Scott Thorson ile tanışır. Scott Thorson, ünlü müzisyenin kulisteki odasına beklenmedik bir şekilde girmiş ve ikili böyle tanışmıştır. Ardından aralarında, yaş farkına ve sosyal uçuruma rağmen bir ilişki başlar. Bu gizli ilişki tam olarak altı yıl sürer ve bu sürecin sonlanması da bir hayli fırtınalı olur. Hayatı boyunca eşcinsel olduğunu ve bu ilişkiyi kesin bir dille reddeden ünlü müzisyen Liberace’in hayatının bu dönemini ele alan filmin yönetmen koltuğunda Steven Soderbergh bulunuyor. Başrolleri ise Matt Damon, Rob Lowe ve Michael Douglas paylaşıyor. Şamdanın Ardında – Behind the Candelabra 2013 720p Türkçe Dublaj izle... HDFilminadresi.com Adresine Full HD Eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.
Şamdanın Ardında – Behind the Candelabra 2013 720p Türkçe Dublaj izle 01 Mart 2014 tarihinde eklenmiş olup en son 17 Temmuz 2017 tarihinde güncellenmiştir.

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

"Şamdanın Ardında – Behind the Candelabra 2013 720p Türkçe Dublaj izle" için 0 yorum yapılmış.

spoiler butonu