.Sadece Aşıklar Hayatta Kalır 720p izle | Only Lovers Left Alive 2013 720p Türkçe Dublaj HD İzle | Sadece Aşıklar Hayatta Kalır hd izle | HDFilminadresi

hdfilminadresi.org size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et


Sadece Aşıklar Hayatta Kalır - Only Lovers Left Alive 2013 720p Türkçe Dublaj izle

  • pinterest

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

En Güncel Film Arşivine Abone Ol

Kategoriler

Sadece Aşıklar Hayatta Kalır - Only Lovers Left Alive 2013 720p Türkçe Dublaj

Eklenme: 07 Eylül 2014, Pazar

İmdb: 7.4 / 10

Yapım yılı:

Yönetmen:

Oyuncular: John Hurt Tilda Swinton Mia Wasikowska Anton Yelchin Tom Hiddleston

Film Türü:

Filmin Konusu:

Eve ve Adam, insanlık tarihine çok uzun zamandır tanıklık eden ve bunun etkisiyle çoğu şeye karşı inancını yitiren iki ölümsüz aşık, iki depresif vampirdir. Adam, iflas etmiş ve büyük ölçüde terk edilmiş hayalet bir şehir görünümünde olan Detroit'te yaşayan; tüm zamanını müziğe ve kimseye dinletmediği şarkılarına ayıran başarılı bir müzisyen, karamsar ve depresif bir vampirdir. Tek aşkı Eve ise uzun bir süredir Fas'ın Tanca şehrinde, bambaşka bir kültürün içerisinde nefes almaktadır. Eve'ın, Adam'ı ziyarete geldiği zamanlardan birinde kız kardeşi Ava'nın da beklenmedik ziyaretiyle karşılaşırlar. O ana dek beladan başka bir getirisi olmayan Ava, bir kez daha işleri daha içerisinden çıkılması zor bir noktaya sürükler. İnsanlığın bilinçli olarak, kendi elleriyle belirlediği yazgısı Eve ve Adam'ın penceresinden her ne kadar karamsar bir tablo gibi görünse de her daim tutunabilecekleri bir umut ışığı bulurlar. Baş vampir rollerinde Tom Hiddleston ve Tilda Swinton'ın bulunduğu filmin yönetmenliği ve senaryosu Amerikan bağımsız sinemasının başarılı ismi Jim Jarmusch'a ait. Filmin oyuncu kadrosunda Mia Wasikowska, John Hurt ve Anton Yelchin gibi önemli isimler de yer alıyor. Sadece Aşıklar Hayatta Kalır - Only Lovers Left Alive 2013 720p Türkçe Dublaj izle... Hdfilminadresi.com iyi seyirler.
Sadece Aşıklar Hayatta Kalır - Only Lovers Left Alive 2013 720p Türkçe Dublaj izle 07 Eylül 2014 tarihinde eklenmiş olup en son 21 Temmuz 2017 tarihinde güncellenmiştir.

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

"Sadece Aşıklar Hayatta Kalır - Only Lovers Left Alive 2013 720p Türkçe Dublaj izle" için 0 yorum yapılmış.

spoiler butonu