.Pi'nin Yaşamı - Life of Pi izle | Pi'nin Yaşamı - Life of Pi 720p Altyazılı HD İzle | Pi'nin Yaşamı - Life of Pi hd izle | HDFilminadresi

hdfilminadresi.org size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et


Pi'nin Yaşamı - Life of Pi 720P HD Altyazılı izle

  • pinterest

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

En Güncel Film Arşivine Abone Ol

Kategoriler

Pi'nin Yaşamı - Life of Pi 720P HD Altyazılı

Eklenme: 16 Ağustos 2013, Cuma

İmdb: 8.1 / 10

Yapım yılı:

Yönetmen:

Oyuncular: Gérard Depardieu Irfan Khan Suraj Sharma Tabu Andrea Di Stefano

Film Türü:

Filmin Konusu:

İzleyiciye çok farklı bir deneyim yaratacak olan LIFE OF PI, bizleri genç bir çocuğun inanılmaz macerasına sürüklüyor – heyecan verici, spiritüel, keyifli, tüyler ürpertici, espirili ve aynı zamanda trajik bir hikaye. Pi Patel’in Hindistan’daki egzotik bir hayvanat bahçesinden Pasifik’e uzanan yolculuğunda yaşadığı gemi kazası sonucu bir sandalda bir sırtlan, kırık bacaklı bir zebra, bir orangutan ve üç yüz kiloluk bir Bengal kaplanı ile hayatta kalan tek insan olarak yaşadığı akıl almaz hikayesini sunuyor. Pi, uçsuz bucaksız okyanusta bir sandalda başbaşa kalan bu enteresan dörtlünün arasında hayatta kalma savaşı verirken, zekası sonucu besin zincirine kurban gitmemeyi başarır ve sonunda Kaplan Richar Parker ile başbaşa kalır. Pi hayatta kalmak için bu devasa kaplana büyük bir anlayışla yanaşmak zorundadır ve inanılmaz masalları böylece devam eder.
Pi'nin Yaşamı - Life of Pi 720P HD Altyazılı izle 16 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş olup en son 26 Temmuz 2017 tarihinde güncellenmiştir.

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

"Pi'nin Yaşamı - Life of Pi 720P HD Altyazılı izle" için 0 yorum yapılmış.

spoiler butonu