.Paris'te Bir Hafta Sonu 720p izle | Le Week-End 2013 720p Türkçe Dublaj HD İzle | Paris'te Bir Hafta Sonu hd izle | HDFilminadresi

hdfilminadresi.org size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et


Paris'te Bir Hafta Sonu - Le Week-End 2013 720p Türkçe Dublaj izle

  • pinterest

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

En Güncel Film Arşivine Abone Ol

Kategoriler

Paris'te Bir Hafta Sonu - Le Week-End 2013 720p Türkçe Dublaj

Filmin Konusu:

Nick ve Meg, evliliklerinin otuzuncu yılını kutlamak için, daha önce balayı tatilleri için gittikleri Paris'e gitmeye karar verirler. Bu tatilin eski günleri yad edecekleri ve ilişkilerini yeniden canlandıracakları bir süreç olacağını ummaktadırlar. Ancak henüz seyahat sırasında yaşanan problemler dahi aralarındaki soğuk rüzgarların şiddetlenmesine neden olur. Paris'e vardıklarında Nick'in eski bir arkadaşının davetiyle akşam yemeğine giderler ve bu andan itibaren sürpriz dolu olaylar yaşanmaya başlar. Notting Hill'in yönetmeni Roger Michell'ın yönettiği filmin başrollerini Lindsay Duncan, Jim Broadbent ve Jeff Goldblum paylaşmakta. Paris'te Bir Hafta Sonu - Le Week-End 2013 720p Türkçe Dublaj izle... Hdfilminadresi.com iyi seyirler.
Paris'te Bir Hafta Sonu - Le Week-End 2013 720p Türkçe Dublaj izle 09 Eylül 2014 tarihinde eklenmiş olup en son 17 Temmuz 2017 tarihinde güncellenmiştir.

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

"Paris'te Bir Hafta Sonu - Le Week-End 2013 720p Türkçe Dublaj izle" için 0 yorum yapılmış.

spoiler butonu