.Orjinal Cinayet(ler) 720p izle | Orjinal Cinayet(ler) 720p Türkçe Dublaj HD İzle | Orjinal Cinayet(ler) hd izle | Righteous Kill Türkçe Dublaj izle | HDFilminadresi

hdfilminadresi.org size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et


Orjinal Cinayet(ler) – Righteous Kill 2008 - 720p Türkçe Dublaj izle

  • pinterest

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

En Güncel Film Arşivine Abone Ol

Kategoriler

Orjinal Cinayet(ler) – Righteous Kill 2008 - 720p Türkçe Dublaj

Eklenme: 15 Haziran 2014, Pazar

İmdb: 6.0 / 10

Yapım yılı:

Yönetmen:

Oyuncular: Al Pacino Robert De Niro Carla Gugino 50 Cent Donnie Wahlberg

Film Türü:

Filmin Konusu:

Bir çift emektar New York Şehri Polisi dedektifleri yasadışı olarak huzuru sağlamaya çalışan bir seri katilin izini sürmektedir. New York Polis Departmanının baskıcı ortamı altında 30 yıllık ortaklıktan sonra , yüksek derecede donanımlı olan Dedektifler David Fisk ve Thomas Cowan emekliliğe hazır olmalılardı ama değiller. Rozetlerini ortadan kaldırmadan önce, kadın ticareti yaparak kötü ün yapmış birinin cinayetini araştırmak üzere çağırılırlar. Orijinal cinayet gibi kurban ; cinayeti açıklayan dört satırlık şiire sarılı bulunmuş şüpheli bir suçludur. Diğer suçlar meydana gelince; dedektiflerin, hukuki sistemin açıklarından yararlanan suçluları hedef almış bir seri katille karşı karşıya oldukları ortaya çıkar. Amacı polisin kendi başına yapamadıklarını yapmak ve huzuru sağlamak için suçluları sokaklardan temizlemektir. Son günlerdeki cinayetlerle ve daha öncekilerin arasındaki benzerlikler rahatsız bir soruyu sorar: Acaba yanlış adamı mı demir parmaklıkların arkasına atmışlardır? Righteous Kill Türkçe Dublaj izle | HDFilminadresi.com İyi seyirler diler.
Orjinal Cinayet(ler) – Righteous Kill 2008 - 720p Türkçe Dublaj izle 15 Haziran 2014 tarihinde eklenmiş olup en son 23 Temmuz 2017 tarihinde güncellenmiştir.

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

"Orjinal Cinayet(ler) – Righteous Kill 2008 - 720p Türkçe Dublaj izle" için 0 yorum yapılmış.

spoiler butonu