.Öldüresiye Sevmek 720p izle | Kill Your Darlings 2013 720p Türkçe Dublaj HD İzle | Öldüresiye Sevmek hd izle | HDFilminadresi

hdfilminadresi.org size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et


Öldüresiye Sevmek - Kill Your Darlings 2013 720p Türkçe Dublaj izle

  • pinterest

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

En Güncel Film Arşivine Abone Ol

Kategoriler

Öldüresiye Sevmek - Kill Your Darlings 2013 720p Türkçe Dublaj

Filmin Konusu:

1944 yılında işlenen bir cinayet sonucu bir araya gelen Allen Ginsberg, Jack Kerouac and William Burroughs gibi Beat kuşağı yazarlarının ve şairlerinin hikayesinin anlatıldığı Kill Your Darlings'in genç oyunculardan oluşan kadrosunda Daniel Raddcliffe Allen Ginsberg’i, Jack Houston Jack Kerouac’ı, Dane DeHaan Lucien Carr’ı ve Ben Foster ise William Burroughs’ı canlandırıyor. David Kammerer’in ölü bulunmasıyla Kerouac, Burroughs ve Carr’ın tutuklanma hikayesini konu alan filmin, yönetmeni John Krokidas. Bol jazz, bol sigara dumanı ve özgür ruhu barındıran film, gizemli bir ölümün etrafında ilerleyen hikayesiyle de merak konusu olmaya devam ediyor. Öldüresiye Sevmek - Kill Your Darlings 2013 720p Türkçe Dublaj izle... Hdfilminadresi.com iyi seyirler.
Öldüresiye Sevmek - Kill Your Darlings 2013 720p Türkçe Dublaj izle 05 Eylül 2014 tarihinde eklenmiş olup en son 26 Temmuz 2017 tarihinde güncellenmiştir.

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

"Öldüresiye Sevmek - Kill Your Darlings 2013 720p Türkçe Dublaj izle" için 0 yorum yapılmış.

spoiler butonu