.Niko 2: Küçük Kardeş, Tatlı Bela 720p izle | Niko 2: Lentäjäveljekset 720p Türkçe Dublaj HD İzle | Niko 2: Küçük Kardeş, Tatlı Bela hd izle | HDFilminadresi

hdfilminadresi.org size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et


Niko 2: Küçük Kardeş, Tatlı Bela 2012 720p Türkçe Dublaj izle

  • pinterest

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

En Güncel Film Arşivine Abone Ol

Kategoriler

Niko 2: Küçük Kardeş, Tatlı Bela 2012 720p Türkçe Dublaj

Eklenme: 30 Mart 2014, Pazar

İmdb: 5.9 / 10

Yapım yılı:

Yönetmen:

Oyuncular: Jaakko Saariluoma Juha Veijonen Kari Hietalahti

Film Türü:

Filmin Konusu:

Noel günün gelmek üzeredir ve küçük ren geyiği Niko’nun ailesinin bir araya gelecek olmasından dolayı oldukça mutludur. Ancak bunun yerine annesi Oona, yeni partneri Lenni ve onun küçük oğlu Jonni ile birlikte çıkagelir. Niko tam bir hayalkırıklığına uğrar, artık tek dileği sinir bozucu Jonni’nin bir an önce ortadan kaybolmasıdır. İlginçtir ki dileği bir anda kabul olur ve Jonni, kötü beyaz kurdun çetesi tarafından kaçırılır. Ne var ki bu aslında büyük bir talihsizliktir çünkü Jonni, ona bakması için görevlendirildiği sırada ortadan kaybolmuştur. Şimdi Noel öncesi kaybolan Jonni’yi bulmak ve işleri yoluna koymak sadece Niko’nun görevidir. Macera dolu bu yolculuğa yalnız çıkması mümkün değildir. Arkadaşlarıyla birlikte çıktığı bu soluksuz serüvende Niko, dostluğun ve aile değerlerinin de önemini anlayacaktır. Niko 2: Küçük Kardeş, Tatlı Bela 2012 720p Türkçe Dublaj izle... HDFilminadresi.com Adresine Full HD Eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.
Niko 2: Küçük Kardeş, Tatlı Bela 2012 720p Türkçe Dublaj izle 30 Mart 2014 tarihinde eklenmiş olup en son 22 Temmuz 2017 tarihinde güncellenmiştir.

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

"Niko 2: Küçük Kardeş, Tatlı Bela 2012 720p Türkçe Dublaj izle" için 0 yorum yapılmış.

spoiler butonu