.Nick ve Norah’nın Bitmeyen Şarkıları 720p izle | Nick ve Norah’nın Bitmeyen Şarkıları 720p Türkçe Dublaj HD İzle | Nick ve Norah’nın Bitmeyen Şarkıları hd izle | HDFilminadresi

hdfilminadresi.org size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et


Nick ve Norah’nın Bitmeyen Şarkıları 2008 - 720p Türkçe Dublaj izle

  • pinterest

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

En Güncel Film Arşivine Abone Ol

Kategoriler

Nick ve Norah’nın Bitmeyen Şarkıları 2008 - 720p Türkçe Dublaj

Eklenme: 11 Haziran 2014, Çarşamba

İmdb: 6.7 / 10

Yapım yılı:

Yönetmen:

Oyuncular: Aaron Yoo Jay Baruchel Michael Cera Kat Dennings Alexis Dziena

Film Türü:

Filmin Konusu:

Gey bir indie-rock grubunun eşcinsel olmayan tek üyesi olan Nick, eski kız arkadaşına deliler gibi aşık ve başka birini bulmayı aklının ucundan bile geçiremiyor. Özel yeteneği, karşılıksız aşkına adanmış muhteşem karışık CD’ler yapmak. Grup arkadaşları işleri pek de iyi gitmeyen grupları için Manhattan’da bir konser ayarladıklarında, Nick neredeyse hiç heyecanlanmıyor. Ancak konser sonrası Norah ile tanıştığında yüzü gülüyor: Norah tatlı, ilişkiler dünyasından bıkkın ve canı sıkkın bir kız. Nick ve Norah, New York sokaklarında bitmek bilmeyen bir kovalamacaya başlıyorlar: Gizli bir rock konseri bulacak, Norah’nın sarhoş ve kayıp kız arkadaşını evine sağ salim ulaştıracak ve Nick’in panik atağın eşiğindeki grup arkadaşlarını sakinleştirecekler. Nick ve Norah’nın Bitmeyen Şarkıları – Nick and Norah’s Infinite Playlist 2008 Türkçe Dublaj izle | HDFilminadresi.com İyi seyirler diler.
Nick ve Norah’nın Bitmeyen Şarkıları 2008 - 720p Türkçe Dublaj izle 11 Haziran 2014 tarihinde eklenmiş olup en son 24 Temmuz 2017 tarihinde güncellenmiştir.

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

"Nick ve Norah’nın Bitmeyen Şarkıları 2008 - 720p Türkçe Dublaj izle" için 0 yorum yapılmış.

spoiler butonu