.Ne Yaptın Richard? 720p izle | What Richard Did 720p Türkçe Dublaj HD İzle | Ne Yaptın Richard? hd izle | HDFilminadresi

hdfilminadresi.org size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et


Ne Yaptın Richard? – What Richard Did 2012 720p Türkçe Dublaj izle

  • pinterest

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

En Güncel Film Arşivine Abone Ol

Kategoriler

Ne Yaptın Richard? – What Richard Did 2012 720p Türkçe Dublaj

Eklenme: 04 Ocak 2014, Cumartesi

İmdb: 6.6 / 10

Yapım yılı:

Yönetmen:

Oyuncular: Jack Reynor Roisin Murphy Sam Keeley

Film Türü:

Filmin Konusu:

Dublin´in kaymak tabakasından, altın çocuk tabir edilen Richard´ın bir yaz gecesi mahvoluşunun hikâyesi bu. Konumuz okul döneminin sonundan üniversiteye başlayıncaya kadar, yaz boyunca Richard Carlson: yakışıklı ragbi yıldızı, başarılı öğrenci, yaşına göre olgun, sorumluluk sahibi, arkadaşlarının lideri… Dünya ışıl ışıl, gelecek parlakken Richard öfkesinin şehvetine kapılarak öyle bir şey yapar ki hem kendisinin hem de etrafındakilerin hayatını paramparça eder. Kevin Power´ın romanından uyarlanan Ne Yaptın Richard?, olduğu ile zannettiği arasında kalan, kendine güveni sıfır bir gencin Bergmanvari üzücü hikâyesini anlatıyor. “Richard iyi bir çocuk, ama iyi insanlar da karmaşık olabilir. Başarısızlığa alışkın olmayan Richard gibi tipler için (hele bu yaşlarda) hayal kırıklığı yaratan her olay bir felaket etkisi yaratabilir. Ben de, hayal ederek eski haline dönüşmeye çalışan bir karakter portresi çizmeye çalıştım.” Ne Yaptın Richard? – What Richard Did 2012 720p Türkçe Dublaj izle... HDFilminadresi.com Adresine Full HD Eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.
Ne Yaptın Richard? – What Richard Did 2012 720p Türkçe Dublaj izle 04 Ocak 2014 tarihinde eklenmiş olup en son 17 Temmuz 2017 tarihinde güncellenmiştir.

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

"Ne Yaptın Richard? – What Richard Did 2012 720p Türkçe Dublaj izle" için 0 yorum yapılmış.

spoiler butonu