.Müzede Bir Gece 3 Lahitteki Sır 720p izle | Night at the Museum Secret of the Tomb 720p Türkçe Dublaj HD İzle | Müzede Bir Gece 3 Lahitteki Sır hd izle | HDFilminadresi

hdfilminadresi.org size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et


Müzede Bir Gece 3 Lahitteki Sır 2014 720p Türkçe Dublaj izle

  • pinterest

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

En Güncel Film Arşivine Abone Ol

Kategoriler

Müzede Bir Gece 3 Lahitteki Sır 2014 720p Türkçe Dublaj

Filmin Konusu:

New York Müzesi bildiğiniz sıradan müzelerden değil. Buranın sakinleri geceleri canlanıyor! Fakat bir gece müzede tuhaf olaylar baş gösterir ve gece operasyonlarını yürütmekle sorumlu olan Larry bu sıkıntının nedenini aramaya başlar. Müze sakinlerine sihirli bir biçimde hayat veren tablet yok olmaya başlar. Bu tableti yenilemenin tek yolu ise Britanya Müzesi’nden geçer! Larry, New York müzesini kurtarmak için her şeyi göze alır ve oğlu Nick ile birlikte New York’tan Londra’ya tabletin sırrını çözmek için meşakkatli bir yolculuğa çıkar… Daha önce serinin birinci ve ikinci filmlerini yönetmiş olan Shawn Levy üçüncü filminde yönetmenliğini üstlenmiş. Ben Stiller ise diğer iki filmde olduğu gibi bu filmde de müze koruyucusu Larry Daley'yi canlandırıyor. Kadroda ona eşlik eden isimlerse Robin Williams, Owen Wilson, Steve Cooga, Dan Stevens ve Skyler Gisondo. Müzede Bir Gece 3 Lahitteki Sır – Night at the Museum Secret of the Tomb 2014 720p Türkçe Dublaj izle... Hdfilminadresi.com iyi seyirler.
Müzede Bir Gece 3 Lahitteki Sır 2014 720p Türkçe Dublaj izle 10 Nisan 2015 tarihinde eklenmiş olup en son 17 Temmuz 2017 tarihinde güncellenmiştir.

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

"Müzede Bir Gece 3 Lahitteki Sır 2014 720p Türkçe Dublaj izle" için 0 yorum yapılmış.

spoiler butonu