.Mutlu Et Beni - Hysteria 720p izle | Mutlu Et Beni - Hysteria 720p Türkçe Dublaj HD İzle | Mutlu Et Beni - Hysteria hd izle | HDFilminadresi

hdfilminadresi.org size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et


Mutlu Et Beni - Hysteria izle | 720p Türkçe Dublaj izle

  • pinterest

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

En Güncel Film Arşivine Abone Ol

Kategoriler

Mutlu Et Beni - Hysteria , 720p Türkçe Dublaj

Filmin Konusu:

1880 yılında Victoria dönemi Londra´sında meslektaşlarının ortaçağdan kalma uygulamaları karşısında hayal kırıklığına uğrayan genç bir doktor olan Mortimer Granville uzun bir süre iş bulamaz. Ta ki "özel vulva masajıyla" kadınları tedavi eden Dr. Dalrymple´nin muayenesinde çalışmaya başlayıncaya kadar. "Histeri" teşhisi konan kadınlar tedavi için Dr. Dalrymple´ın kapısının önünde uzun kuyruklar oluşturur, zira Mortimer masajda işinin ehli olup çıkmıştır. Fakat bir süre sonra "mesleki deformasyon" yaşar ve vulva masajını otomatik olarak yapabilecek bir aletin üzerinde çalışmaya başlar. Bu icat için çalışırken en yakın arkadaşı, sıra dışı mucit Edmund´dan da büyük destek alır. İkili birlikte vibratörü icat ederler ve kadınlardan büyük takdir kazanırlar. Aynı zamanda Mortimer doktorun iki kızı arasında gidip gelen bir gönül macerasına da kapılacaktır. Tanya Wexler´ın yönettiği Histeri, 31. İstanbul Film Festivali´nin Akbank Galaları bölümünde seyirciyle buluşmuştu.
Mutlu Et Beni - Hysteria izle | 720p Türkçe Dublaj izle 19 Kasım 2013 tarihinde eklenmiş olup en son 24 Temmuz 2017 tarihinde güncellenmiştir.

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

"Mutlu Et Beni - Hysteria izle | 720p Türkçe Dublaj izle" için 0 yorum yapılmış.

spoiler butonu