.Muhammed Ali’nin En Büyük Dövüşü 720p izle | Muhammed Ali’nin En Büyük Dövüşü 720p Türkçe Dublaj HD İzle | Muhammed Ali’nin En Büyük Dövüşü hd izle | HDFilminadresi

hdfilminadresi.org size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et


Muhammed Ali’nin En Büyük Dövüşü – Muhammad Ali’s Greatest Fight 2013 Türkçe Dublaj izle

  • pinterest

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

En Güncel Film Arşivine Abone Ol

Kategoriler

Muhammed Ali’nin En Büyük Dövüşü – Muhammad Ali’s Greatest Fight 2013 Türkçe Dublaj

Eklenme: 18 Aralık 2013, Çarşamba

İmdb: 7.0 / 10

Yapım yılı:

Yönetmen:

Oyuncular: Benjamin Walker Christopher Plummer Frank Langella

Film Türü:

Filmin Konusu:

İçerisinde bulunduğumuz yüzyılın en önemli sporcularından biri olan Muhammed Ali, başarılı kariyeri boyunca zorlu maçların yanısıra başka türden yükleri de göğüsleme mücadelesi vermiştir. En büyük mücadelerinden biri ise Amerikan hükümetiyle arasında yaşanan sorunları çözüme ulaştırma aşamasında ortaya çıkmıştır. Ali, Vietnam Savaşı'nın neden olduğu buhranlı dönem esnasında savaşa karşı duruşuyla ve bu nedensiz savaşta yer almayı reddedişiyle de unutulmaz bir figüre dönüşmüştür. Daha önce de hayatı birçok kez beyazperdeye aktarılan efsanevi boksör Muhammed Ali, bu kez Oscar adaylığı bulunan yönetmen Stephen Frears'ın kamerasından, arşiv görüntüleri ve konuşulmamış yanlarıyla karşımızda. Shawn Slovo'nun senaryosunu yazdığı filmin başrollerinde Christopher Plummer, Danny Glover ve Frank Langella bulunuyor. Muhammed Ali’nin En Büyük Dövüşü – Muhammad Ali’s Greatest Fight 2013 Türkçe Dublaj.. HDFilminadresi.com adresine Full HD Türkçe Dublaj olarak eklenmiştir.. İyi seyirler dileriz.
Muhammed Ali’nin En Büyük Dövüşü – Muhammad Ali’s Greatest Fight 2013 Türkçe Dublaj izle 18 Aralık 2013 tarihinde eklenmiş olup en son 26 Temmuz 2017 tarihinde güncellenmiştir.

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

"Muhammed Ali’nin En Büyük Dövüşü – Muhammad Ali’s Greatest Fight 2013 Türkçe Dublaj izle" için 0 yorum yapılmış.

spoiler butonu