.Kuru Gürültü 720p izle | Much Ado About Nothing 2012 720p Türkçe Altyazılı HD İzle | Kuru Gürültü hd izle | HDFilminadresi

hdfilminadresi.org size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et


Kuru Gürültü – Much Ado About Nothing 2012 720p Türkçe Altyazılı izle

  • pinterest

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

En Güncel Film Arşivine Abone Ol

Kategoriler

Kuru Gürültü – Much Ado About Nothing 2012 720p Türkçe Altyazılı

Eklenme: 27 Haziran 2014, Cuma

İmdb: 7.3 / 10

Yapım yılı:

Yönetmen:

Oyuncular: Riki Lindhome Clark Gregg Amy Acker Nathan Fillion Fran Kranz

Film Türü:

Filmin Konusu:

Shakespeare´in klasik komedisinin bu çağdaş yorumunu sinemaya uyarlayan, televizyon ve sinema dünyasının en büyük, kült yönetmenlerinden Joss Whedon. Whedon´ın Buffy, Angel ve The Avengers gibi daha önceki projelerinden izleyicilere tanıdık gelecek birçok oyuncunun kadrosunda yer aldığı film ABD´de haziran ayında gösterime girecek. Özgün metne sadık kalarak sadece on iki günde çekilen bu karanlık, seksi ve kimi zaman absürd aşk hikâyesinin kahramanları, dünyanın en uyumsuz âşıkları Beatrice ve Benedick. Film Benedick ve arkadaşı Claudio´nun yurtdışındaki bir seferden zaferle dönüşüyle açılır. Sivri dilli Benedick, Claudio´ya aşk meseleleri hakkında takılıp durur. Benedick aşkı küçümsemektedir, tıpkı yıllardır düşmanı bildiği Beatrice gibi. Gözünü aşk bürümüş Claudio evlenmeye karar vermişken Benedick ile Beatrice de "tatlı savaş"larını hakaretlerle sürdürür. Kuru Gürültü – Much Ado About Nothing 2012 720p Türkçe Altyazılı izle... Hdfilminadresi.com iyi seyirler.
Kuru Gürültü – Much Ado About Nothing 2012 720p Türkçe Altyazılı izle 27 Haziran 2014 tarihinde eklenmiş olup en son 17 Temmuz 2017 tarihinde güncellenmiştir.

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

"Kuru Gürültü – Much Ado About Nothing 2012 720p Türkçe Altyazılı izle" için 0 yorum yapılmış.

spoiler butonu