.Koloni – The Colony 720p izle | Koloni – The Colony 720p Türkçe Dublaj HD İzle | Koloni – The Colony hd izle | HDFilminadresi

hdfilminadresi.org size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et


Koloni – The Colony 2013 720p Türkçe Dublaj izle

  • pinterest

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

En Güncel Film Arşivine Abone Ol

Kategoriler

Koloni – The Colony 2013 720p Türkçe Dublaj

Eklenme: 29 Aralık 2013, Pazar

İmdb: 5.4 / 10

Yapım yılı:

Yönetmen:

Oyuncular: Bill Paxton Kevin Zegers Laurence Fishburne

Film Türü:

Filmin Konusu:

Kaliteli bir bilim kurgu filmi olan Kanada yapımı Koloni, insanoğlunun hayatta kalmak için koloniler kurarak kendilerini acımasız hayattan korumalarını konu alıyor. Ancak kurulan bu koloniler de hayatta kalmayı başaramamıştır. Artık 7 numaralı koloni yalnız başınadır. Yönetimdeki çatışmalar, yiyecek kaynaklarının gittikçe azalması ve yetmemesi, salgın hastalık tehditi gibi bir çok sorunla boğuşuyorken birde diğer kolonilerin düştüğünü öğrenen 7 numaralı kolonide herkes çok tedirgindir. Son olarak hayatta kalmayı başaran 5 numaralı koloni ile de irtibatları kopmuştur. Ne olduğu araştırmak isteyen lider, bir ekip ile beraber uzun bir yolculuğa çıkarak diğer koloniyi kontrole giderler. Yolculuğa çıktıklarında doğadan daha tehlikeli bir düşmanla karşılaşırlar. Artık son kaleleri olan 7. koloniyi savunmak zorundadırlar. Koloni – The Colony 2013 720p Türkçe Dublaj izle.. HDFilminadresi.com iyi seyirler diler.
Koloni – The Colony 2013 720p Türkçe Dublaj izle 29 Aralık 2013 tarihinde eklenmiş olup en son 26 Temmuz 2017 tarihinde güncellenmiştir.

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

"Koloni – The Colony 2013 720p Türkçe Dublaj izle" için 0 yorum yapılmış.

spoiler butonu