.Kayıp Karıncalar Vadisi 720p izle | Minuscule La vallee des fourmis perdues 720p Türkçe Altyazılı HD İzle | Kayıp Karıncalar Vadisi hd izle | HDFilminadresi

hdfilminadresi.org size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et


Kayıp Karıncalar Vadisi – Minuscule La vallee des fourmis perdues 2013 720p Türkçe Altyazılı izle

  • pinterest

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

En Güncel Film Arşivine Abone Ol

Kategoriler

Kayıp Karıncalar Vadisi – Minuscule La vallee des fourmis perdues 2013 720p Türkçe Altyazılı

Eklenme: 15 Ağustos 2014, Cuma

İmdb: 7.2 / 10

Yapım yılı:

Yönetmen:

Oyuncular: bilinmeyen oyuncular

Film Türü:

Filmin Konusu:

Sessiz ve huzurlu bir ormanda yapılan leziz piknik, ani bir fırtına nedeniyle yarıda bırakılır. Piknik masasından geri kalanlar ise ormanın küçük sakinlerinden karıncalara kalır. Ancak söz konusu karıncalar iki farklı gruptan oluşmaktadır ve bu yiyecekler için birbirleriyle kıyasıya rekabet etmek zorundadırlar. İki rakip karınca grubu arasında başlayan savaş, kırmızı ve siyah karıncaları ikiye bölecek ve ortaya çıkan genç bir böcek, kırmızı karıncaların eline düşen küçük siyah karıncayı kurtarmaya çalışacaktır. Kayıp Karıncalar Vadisi – Minuscule La vallee des fourmis perdues 2013 720p Türkçe Altyazılı izle.... Hdfilminadresi.com iyi seyirler.
Kayıp Karıncalar Vadisi – Minuscule La vallee des fourmis perdues 2013 720p Türkçe Altyazılı izle 15 Ağustos 2014 tarihinde eklenmiş olup en son 24 Temmuz 2017 tarihinde güncellenmiştir.

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

"Kayıp Karıncalar Vadisi – Minuscule La vallee des fourmis perdues 2013 720p Türkçe Altyazılı izle" için 0 yorum yapılmış.

spoiler butonu