.Kaybolan Dalgalar 720p izle | Kaybolan Dalgalar 720p Türkçe Altyazılı HD İzle | Kaybolan Dalgalar hd izle | HDFilminadresi

hdfilminadresi.org size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et


Kaybolan Dalgalar 720p izle | Vanishing Waves 720p Türkçe Altyazılı izle

  • pinterest

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

En Güncel Film Arşivine Abone Ol

Kategoriler

Kaybolan Dalgalar 720p , Vanishing Waves 720p Türkçe Altyazılı

Eklenme: 10 Kasım 2013, Pazar

İmdb: 6.0 / 10

Yapım yılı:

Yönetmen:

Oyuncular: Jurga Jutaite Marius Jampolskis Rudolfas Jansonas

Film Türü:

Filmin Konusu:

Yapay ağ transferi üzerine bilimsel bir çalışmada yer alan Lukas, komadaki bir hastanın bilincine girebilmek için sensörlerle kaplanarak sıvı dolu bir tankın içine girmektedir. İlk başlarda tek gördüğü şey sinirsel ağ yolları ve elektrokimyasal iletilerin birbiriyle çarpışmasıdır. Ancak, yavaş yavaş berraklaşan görüntüler bu dünyada yaşayan çok güzel bir kadının varlığını ortaya çıkarır. Kimdir bu kadın? Deneyimlediği, yakınlığını ve tinselliğini gerçekmiş gibi hissettiği şey gerçekten bu kadının bilinci midir? Yoksa kendi deneyiminin yarattığı sanrının bir parçası mıdır? Kristina Buožyte’nin çok basit bir fikirden yola çıkan ve gerçeküstü atmosferiyle dikkat çeken filmi, akla varoluşun karmaşıklığıyla ilgili önemli sorular getiriyor. Aşkın ve tutkunun görsel koreografisini ustaca inşaa eden Kaybolan Dalgalar şimdiden topladığı bir çok ödülle bilimkurgu dalında senenin en çok dikkat çeken çıkışlarından!
Kaybolan Dalgalar 720p izle | Vanishing Waves 720p Türkçe Altyazılı izle 10 Kasım 2013 tarihinde eklenmiş olup en son 17 Temmuz 2017 tarihinde güncellenmiştir.

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

"Kaybolan Dalgalar 720p izle | Vanishing Waves 720p Türkçe Altyazılı izle" için 0 yorum yapılmış.

spoiler butonu