.Kaptan Amerika Kış Askeri 720p izle | Captain America The Winter Soldier 2014 720p Türkçe Dublaj HD İzle | Kaptan Amerika Kış Askeri hd izle | HDFilminadresi

hdfilminadresi.org size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et


Kaptan Amerika Kış Askeri – Captain America The Winter Soldier 2014 720p Türkçe Dublaj izle

  • pinterest

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

En Güncel Film Arşivine Abone Ol

Kategoriler

Kaptan Amerika Kış Askeri – Captain America The Winter Soldier 2014 720p Türkçe Dublaj

Filmin Konusu:

Kaptan Amerika’yı, Yenilmezler ile birlikte New York’ta yaşanan dehşet verici olayların ardından Washington D.C.’de huzur içinde yaşarken ve modern dünyaya uyum sağlamaya çalışırken buluyoruz. S.H.I.E.L.D. üyesi bir arkadaşı saldırıya uğrayınca Steve, dünyayı tehlikeye atan bir entrika ağının içine çekilir. Kara Dul (Black Widow) ile güçlerini birleştiren Kaptan Amerika, kendisini susturmak için gönderilen profesyonel katillerle savaşırken bir yandan da giderek genişleyen bir komployu ortaya çıkarmak için çabalamaktadır. Bu kötü niyetli oyunun foyası meydana çıkınca Kaptan Amerika ve Kara Dul yeni arkadaşları Falcon’dan yardım isterler. Fakat kısa süre sonra kendilerini hiç beklenmedik ve zorlu bir düşmanla; Kış Askeri ile karşı karşıya bulurlar. Kaptan Amerika Kış Askeri – Captain America The Winter Soldier 2014 720p Türkçe Dublaj izle... HDfilminadresi.com iyi seyirler.
Kaptan Amerika Kış Askeri – Captain America The Winter Soldier 2014 720p Türkçe Dublaj izle 08 Ağustos 2014 tarihinde eklenmiş olup en son 24 Temmuz 2017 tarihinde güncellenmiştir.

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

"Kaptan Amerika Kış Askeri – Captain America The Winter Soldier 2014 720p Türkçe Dublaj izle" için 0 yorum yapılmış.

spoiler butonu