.Kahraman İkili – Free Birds 720p izle | Kahraman İkili – Free Birds 720p Türkçe Dublaj HD İzle | Kahraman İkili – Free Birds hd izle | HDFilminadresi

hdfilminadresi.org size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et


Kahraman İkili – Free Birds 2013 720p Türkçe Dublaj izle

  • pinterest

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

En Güncel Film Arşivine Abone Ol

Kategoriler

Kahraman İkili – Free Birds 2013 720p Türkçe Dublaj

Eklenme: 04 Mayıs 2014, Pazar

İmdb: 5.8 / 10

Yapım yılı:

Yönetmen:

Oyuncular: Owen Wilson Woody Harrelson Murat Boz Amy Poehler Dan Fogler

Film Türü:

Filmin Konusu:

Free Birds, özgürlükleri için menülerden hindi yemeğini kaldırma amacıyla bir araya gelen ve zamanda yolculuk yapan iki hindinin eğlenceli öyküsünü konu ediniyor. Reggie son derece mutlu ve sorunsuz bir hayat sürerken kendini Şükran Günü yemeği için Beyaz Saray'da hazırlanırken bulur. Bir gün Jake isimli başka bir hindi tarafından kaçırıldığında ise orada bulunmasının asıl nedenini öğrenir. Reggie, yemek masasının onur konuğu olmaktan ziyade masanın sıradan yemeklerinden biri için kullanılacaktır. Reggie ve Jack kafa kafaya verip devasa binadan kaçmaya karar verirler, bu sırada da evin bir köşesinde yer alan hükümete ait gizli bir labaratuarla karşılaşırlar. Labaratuarda bulunan zaman makinesi onları 1621 yılına, Şükran Günü yemeğinin ilk kez yapıldığı tarihe götürür. Kahraman İkili filminin Türkiye galası, İstanbul ve Şanlıurfa'daki yardıma muhtaç çocuklar için yapıldı. Murat Boz da Şanlıurfa'da genç hayranlarıyla buluştu. HDFilminadresi.com İyi seyirler diler.
Kahraman İkili – Free Birds 2013 720p Türkçe Dublaj izle 04 Mayıs 2014 tarihinde eklenmiş olup en son 24 Temmuz 2017 tarihinde güncellenmiştir.

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

"Kahraman İkili – Free Birds 2013 720p Türkçe Dublaj izle" için 0 yorum yapılmış.

spoiler butonu