.Hızlı ve Öfkeli 3 Tokyo Yarışı 720p izle | The Fast and the Furious Tokyo Drift 720p Türkçe Dublaj HD İzle | Hızlı ve Öfkeli Tokyo Yarışı hd izle | HDFilminadresi

hdfilminadresi.org size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et


Hızlı ve Öfkeli 3 Tokyo Yarışı 2006 720p Türkçe Dublaj izle

  • pinterest

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

En Güncel Film Arşivine Abone Ol

Kategoriler

Hızlı ve Öfkeli 3 Tokyo Yarışı 2006 720p Türkçe Dublaj

Eklenme: 14 Eylül 2014, Pazar

İmdb: 5.9 / 10

Yapım yılı:

Yönetmen:

Oyuncular: Sung Kang Nathalie Kelley Lucas Black Nikki Griffin Amber Stevens

Film Türü:

Filmin Konusu:

Adrenalin yüklü "The Fast and the Furious" "Hızlı ve Öfkeli" serisinin üçüncü bölümü "The Fast and the Furious: Tokyo Drift" te en yeni ve en hızlı arabalar, dünyanın en tehlikeli yarış pistinde kafa kafaya yarışa tutuşuyorlar. Filmede, mutsuz bir ev ortamında ve yapaylığın hüküm sürdüğü çevrede kendisini yabancı gibi hissederek yaşayan genç Sean Boswell (Lucas Black) için sokak yarışlarına katılmak, yaşadığı hayatın mutsuzluklarından bir nebze olsun kaçış gibidir. Ancak sokak yarışlarına duyduğu büyük ilgi onu yerel yetkililerin gözünde sevimsiz bir genç yapmıştır. Katıldığı yarışlarda kazalar birbirini izleyince oğlunun hapse gireceğinden endişe eden annesi onu Japonya'nın başkenti Tokyo'da yaşayan sert mizaçlı asker babasının yanına göndermek zorunda kalır. Artık Tokyo'da yaşamaya başlayan Sean, hiç bilmediği yabancı geleneklerin içinde bu kez resmen "yabancı" olmuştur. Hızlı ve Öfkeli 3 : Tokyo Yarışı 2006 720p Türkçe Dublaj izle... Hdfilminadresi.com iyi seyirler.
Hızlı ve Öfkeli 3 Tokyo Yarışı 2006 720p Türkçe Dublaj izle 14 Eylül 2014 tarihinde eklenmiş olup en son 17 Temmuz 2017 tarihinde güncellenmiştir.

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

"Hızlı ve Öfkeli 3 Tokyo Yarışı 2006 720p Türkçe Dublaj izle" için 0 yorum yapılmış.

spoiler butonu