.Harry Potter ve Ölüm Yadigârlari: Bölüm 1 720p izle | Harry Potter ve Ölüm Yadigârlari: Bölüm 1 1080p Türkçe Dublaj HD İzle | HDFilminadresi

hdfilminadresi.org size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et


Harry Potter ve Ölüm Yadigârlari: Bölüm 1 izle | 1080p Türkçe Dublaj izle

 • pinterest

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

En Güncel Film Arşivine Abone Ol

Kategoriler

Harry Potter ve Ölüm Yadigârlari: Bölüm 1 , 1080p Türkçe Dublaj

Eklenme: 21 Ağustos 2013, Çarşamba

İmdb: 7.6 / 10

Yapım yılı:

Yönetmen:

Oyuncular: Helena Bonham Carter Emma Watson Daniel Radcliffe Rupert Grint Alan Rickman

Film Türü:

Filmin Konusu:

Bölüm 1, Harry, Ron ve Hermione’nin Voldemort’un ölümsüzlük sırrını barındıran Hortkuluklar’ın izini sürmek ve yok etmek görevini üstlenerek yola çıkmaları ile başlıyor. Profesörlerinin yönlendirmeleri ve Profesör Dumbledore’un koruması olmaksızın, tek başlarına yola çıkan üç arkadaş şimdi herzamankinden daha fazla birbirlerine güvenmek zorundadır. Ancak, onları tehdit ederek ayrı düşmelerini sağlamak isteyen Karanlık Güçler de aralarındadır.Bu arada, büyücülük dünyası Karanlık Lord’un tüm düşmanları için tehlikeli bir yer haline gelmiştir. Uzun zamandır korkulan savaş başlamış ve Voldemort’un Ölüm Yiyicileri Büyü Bakanlığı’nın kotrolünü zorla ele geçirerek terör estirmekte ve kendilerine karşı olabilecek herkesi tutuklamaktadırlar. Ama, Voldemort için en değerli olan ganimeti; Harry Potter’ı hala bulamamışlardır. Seçilmiş kişi artık aranan kişidir ve Ölüm Yiyiciler Voldemort’a “canlı” olarak teslim etmek üzere onu aramaktadırlar.Harry’nin tek umudu Voldemort onu bulmadan önce Hortkuluklar’ı bulmaktır. Ama, ip uçlarını araştırdıkça neredeyse unutulmuş olan eski bir efsaneyi ortaya çıkartır – Ölüm Yadigarları’nın efsanesi. Eğer bu efsane gerçekleşirse, Voldemort aradığı üstün güce erişebilecektir.Aslında Harry’nin geleceği, geçmişte yaşadığı ve tüm geleceğini etkileyen “sağ kalan çocuk” olduğu kader gününde belirlenmiştir. O, artık sadece bir çocuk değildir, Harry Potter, Hogwarts’a ilk adımını attığı günden beri hazırlanmakta olduğu Voldemort’la nihai mücadelesine giderek daha da yaklaşmaktadır.. hdfilminadresi.com iyi seyirler diler.
Harry Potter ve Ölüm Yadigârlari: Bölüm 1 izle | 1080p Türkçe Dublaj izle 21 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş olup en son 26 Temmuz 2017 tarihinde güncellenmiştir.

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

"Harry Potter ve Ölüm Yadigârlari: Bölüm 1 izle | 1080p Türkçe Dublaj izle" için 2 yorum yapılmış.

spoiler butonu
 • harry potter
  harry potter demiş ki; 15 Kasım 2014 Ziyaretçi

  wow süper

 • baba baba
  baba baba demiş ki; 13 Temmuz 2014 Ziyaretçi

  güzel bir film