.General Yang’i Kurtarmak 720p izle | General Yang’i Kurtarmak 720p Türkçe Dublaj HD İzle | General Yang’i Kurtarmak hd izle | HDFilminadresi

hdfilminadresi.org size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et


General Yang’i Kurtarmak 2013 720p Türkçe Dublaj izle

  • pinterest

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

En Güncel Film Arşivine Abone Ol

Kategoriler

General Yang’i Kurtarmak 2013 720p Türkçe Dublaj

Eklenme: 15 Nisan 2014, Salı

İmdb: 6.4 / 10

Yapım yılı:

Yönetmen:

Oyuncular: Adam Cheng Ady An Ekin Cheng

Film Türü:

Filmin Konusu:

Çin halkı tarafından Yang klanı saygı duyulan ve çok sevilen bir topluluktur. Onlar erdemli kişilerdir, yardım severlikleri, büyüklere saygılı oluşlarıyla büyük bir saygıyı hak ediyorlardır. İmparatorluk tehlike altındadır, Pan ve Yang ezeli düşmanları olan Khitanlara karşı imparatorluğu savunacaklardır. General Yang’ın yedi oğulu vardır. Bunlardan bir tanesi olan Yanzhao, Prenses Chaiye aşık olmuştur. Aynı zamanda Lord Pan’ın oğlu Pan Bao’da prensesi seviyordur. Yanzhao’nun tüm uyarmalarına rağmen Pan Bao, sevgisinden vazgeçmez. Yanzhao, Bao’yu öldürmek zorunda kalır. Tüm bu olaylar iki klanın arasını açmıştır, ancak daha da önemlisi büyük bir düşman karşılarındadır. General Yang’i Kurtarmak 2013 720p Türkçe Dublaj izle... HDFilminadresi.com Adresine Full HD Eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.
General Yang’i Kurtarmak 2013 720p Türkçe Dublaj izle 15 Nisan 2014 tarihinde eklenmiş olup en son 26 Temmuz 2017 tarihinde güncellenmiştir.

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

"General Yang’i Kurtarmak 2013 720p Türkçe Dublaj izle" için 0 yorum yapılmış.

spoiler butonu