.Gece Yarısı Sokakta Tek Başına Bir Kız 720p izle | A Girl Walks Home Alone at Night 720p Türkçe Dublaj HD İzle | HDFilminadresi

hdfilminadresi.org size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et


Gece Yarısı Sokakta Tek Başına Bir Kız 720p Türkçe Dublaj izle

  • pinterest

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

En Güncel Film Arşivine Abone Ol

Kategoriler

Gece Yarısı Sokakta Tek Başına Bir Kız 720p Türkçe Dublaj

Eklenme: 11 Ekim 2015, Pazar

İmdb: 7.1 / 10

Yapım yılı:

Yönetmen:

Oyuncular: Arash Marandi Marshall Manesh Sheila Vand

Film Türü:

Filmin Konusu:

Yeraltında olana dair merak değişik kültürleri her zaman büyüleye gelmiştir. İran’ın ilk vampir/western filmi olarak lanse edilen Gece Yarısı Sokakta Tek Başına Bir Kız bizi hayalî yeraltı kenti Bad City’nin karanlık ve tenha köşelerine davet ediyor. Ölümsüzlüğünün keyfini çıkaran Kız bu terkedilmiş kentin kasvetli sokaklarında gezinmekte, av peşinde koşmaktadır. Drakula kostümlü Arash’la karşılaşması romantik kıpırtılar başlatacaktır. Büyüleyici siyah-beyaz görüntülerin ve psikedelik müziklerin eşliğinde muhteşem bir soundtrack ile uzun süre akıllara kazınması muhtemel atmosferik ve distopik bir dünyanın kapıları açılır. Ana Lily Amirpour, bu ilk filminde tekinsizi tasvir edişiyle ve vampir sinemasına getirdiği taze solukla en heyecan verici yeni nesil sinemacılardan biri olarak hafızalarda yer ediyor. Not: 5 ödül ve 8 ödül adaylığı. Gece Yarısı Sokakta Tek Başına Bir Kız 720p Türkçe Dublaj izle... iyi seyirler hdfilminadresi.com.
Gece Yarısı Sokakta Tek Başına Bir Kız 720p Türkçe Dublaj izle 11 Ekim 2015 tarihinde eklenmiş olup en son 17 Temmuz 2017 tarihinde güncellenmiştir.

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

"Gece Yarısı Sokakta Tek Başına Bir Kız 720p Türkçe Dublaj izle" için 0 yorum yapılmış.

spoiler butonu