.Elysium Yeni Cennet 720p izle | Elysium Yeni Cennet 720p Türkçe Dublaj HD İzle | Elysium Yeni Cennet hd izle | HDFilminadresi

hdfilminadresi.org size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et


Elysium Yeni Cennet 720p Türkçe Dublaj izle

 • pinterest

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

En Güncel Film Arşivine Abone Ol

Kategoriler

Elysium Yeni Cennet 720p Türkçe Dublaj

Filmin Konusu:

Elysium Yeni Cennet 720p Türkçe Dublaj izle: Yıl 2154, insanlar iki sınıfa ayrılıyorlar: bir grup çok varlıklı olup Elysium adı verilen bir uzay istasyonunda yaşıyorlar, geriye kalanlarsa çok kalabalık bir nüfus olarak çökmüş, yıkılmış dünyada yaşam savaşı veriyorlar. Dünyada yaşayan insanlar umutsuzca gezegenin suç ve yoksulluk ortamından kaçmaya çalışıyorlar ve birçoklarının Elysium’daki medikal imkanlara ihtiyaçları var. Ancak, Elysium’dakiler dünyadan göçü yasaklayan yasalar doğrultusunda yurttaşlarının “lüks” yaşantısını koruyabilmek için herşeyi yapmaya hazırlar. Bu iki dünya arasında eşitiği sağlayabilecek tek kişi ise Elysium’a gitmekten başka çaresi olmayan sıradan bir adam olan Max (Matt Damon). İstemeyerek de olsa Max çok tehlikeli bir görev üstlenerek Elysium’un Sekreteri Delacourt’un (Jodie Foster) güçlerine karşı gelmek zorunda. Ancak, başarılı olduğu takdirde sadece kendi hayatını değil, Dünya’da yaşayan milyonların hayatını da kurtarabilir.. Elysium Yeni Cennet 720p Türkçe Dublaj.. HDFilminadresi.com adresine 720p Full HD Kalitesiyle eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.
Elysium Yeni Cennet 720p Türkçe Dublaj izle 26 Kasım 2013 tarihinde eklenmiş olup en son 24 Temmuz 2017 tarihinde güncellenmiştir.

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

"Elysium Yeni Cennet 720p Türkçe Dublaj izle" için 2 yorum yapılmış.

spoiler butonu
 • murat
  murat demiş ki; 29 Kasım 2013 Ziyaretçi

  müthiş bir film izlediğinizi değicek

 • IcCaptainSsI
  IcCaptainSsI demiş ki; 28 Kasım 2013 Ziyaretçi

  TEK KELİMEYLE SÜPER Bİ FİLM. İZLEMENİZİ ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM. EMİN OLUN İZLEDİKTEN SONRA PİŞMAN OLMICAKSINIZ.