.Elm Sokağı’nda Kabus izle | Elm Sokağı’nda Kabus 720p Türkçe Dublaj HD İzle | Elm Sokağı’nda Kabus hd izle | HDFilminadresi

hdfilminadresi.org size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et


Elm Sokağı’nda Kabus izle | 720p Türkçe Dublaj izle

  • pinterest

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

En Güncel Film Arşivine Abone Ol

Kategoriler

Elm Sokağı’nda Kabus , 720p Türkçe Dublaj

Eklenme: 11 Ağustos 2013, Pazar

İmdb: 7.4 / 10

Yapım yılı:

Yönetmen:

Oyuncular: Heather Langenkamp John Saxon Johnny Depp Jsu Garcia Robert Englund

Film Türü:

Filmin Konusu:

Tüm dünyada korku filmi denilince akla gelen ilk karakterlerden birisi olan Freddy Krueger tüylerimi diken diken eden karakterlerden birisi; Orjinal ismi A Nightmare On Elm Street olan filmde, Johnny Depp ile tanışmamızı sağlayan sinema dünyasının başyapıtıdır. Çok az bir bütçeyle çekilen Nancy’nin en yakın arkadaşı Tina ile beraber başbaşa geçirdikleri bir zaman diliminde Tina ile Rod geceyi beraber geçirirler.Tina cani bir şekilde öldürülmüştür ve en yakın arkadaşı Nancy bir dedektif olan babasına durumu anlatır ve herkes rod’u şüpheli olarak görmeye başlamışlardır ama izi yanlış yerde aramaktadırlar. Kabusların acımasız katili Fred Krueger her gece Nancy’nin rüyasına girerek onu delirtmek üzeredir; Nancy geç kalmadan aynı rüyaları farklı kimselerinde gördüğünü anlar ve onu hayal dünyasından uzaklaştırmak için çok zor ve korkunç bir mücadelenin içerisine girer.
Elm Sokağı’nda Kabus izle | 720p Türkçe Dublaj izle 11 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş olup en son 17 Temmuz 2017 tarihinde güncellenmiştir.

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

"Elm Sokağı’nda Kabus izle | 720p Türkçe Dublaj izle" için 0 yorum yapılmış.

spoiler butonu