.Dondurucu – Freezer 720p izle | Paranormal Activity: The Marked Ones 720p Türkçe Dublaj HD İzle | Dondurucu – Freezer hd izle | HDFilminadresi

hdfilminadresi.org size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et


Dondurucu – Freezer 2014 720p Türkçe Dublaj izle

  • pinterest

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

En Güncel Film Arşivine Abone Ol

Kategoriler

Dondurucu – Freezer 2014 720p Türkçe Dublaj

Eklenme: 27 Mart 2014, Perşembe

İmdb: 5.4 / 10

Yapım yılı:

Yönetmen:

Oyuncular: Dylan McDermott Peter Facinelli Yuliya Snigir

Film Türü:

Filmin Konusu:

Robert karakterini canlandıran Dylan McDermott filmde, New Yorklu bir tamirci rolündedir. Doğum gününde bilinçsiz bir şekilde kilitli kalır ve uyandığında kendisini bir lokantanın dondurucusunda bulur. Fakat neden orada olduğu — ve nasıl hayatta kaldığı — yanlış bir kimliğin, Rus çetesinin, kayıp sekiz milyon doların ve hepsinin anahtarını elinde tutuyor olabilecek yaralı bir polisin (Peter Facinelli) kan dondurucu kabusunu açığa çıkaracaktır. Derece düşmektedir. Korku artmaktadır. Dondurucu ölüm ve acımasız eşkiyalar arasında kalmış bir adam için, ertesi gün olacaklar kan donduran çarpıklığa işaret edebilir. Not: Daha önce altyazılı olarak eklenen film türkçe dublaj olarak güncellenmiştir. Dondurucu – Freezer 2014 720p Türkçe Dublaj izle... HDFilminadresi.com Adresine Full HD Eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.
Dondurucu – Freezer 2014 720p Türkçe Dublaj izle 27 Mart 2014 tarihinde eklenmiş olup en son 26 Temmuz 2017 tarihinde güncellenmiştir.

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

"Dondurucu – Freezer 2014 720p Türkçe Dublaj izle" için 0 yorum yapılmış.

spoiler butonu