.Demir Adam 3 – Iron Man 3 izle | Demir Adam 3 – Iron Man 3 720p Türkçe Dublaj HD İzle | Demir Adam 3 – Iron Man 3 hd izle | HDFilminadresi

hdfilminadresi.org size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et


Demir Adam 3 – Iron Man 3 izle | 720p Türkçe Dublaj izle

  • pinterest

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

En Güncel Film Arşivine Abone Ol

Kategoriler

Demir Adam 3 – Iron Man 3 , 720p Türkçe Dublaj

Filmin Konusu:

Marvel Studios’un ‘Demir Adam 3’ü küstah ama zeki sanayici Tony Stark’ı (Robert Downey Jr.) gücü sınırsız olan bir düşmanla karşı karşıya getiriyor. Stark, özel hayatının düşmanı tarafından yok edildiğini anlayınca bu işin sorumlularını bulmak için yürekleri burkan bir arayışa soyunuyor. Bu yolculuk her anıyla onun cesaretini sınıyor. Köşeye sıkışan Stark’ın en yakınlarını korumak için tek şansı zekasına ve içgüdülerine güvenerek kendi yetenekleriyle hayatta kalmaktır. Bu yolda savaşırken Stark, kafasını uzun zamandır kurcalayan şu sorunun cevabını bulur: Adam mıdır kıyafeti kıyafet yapan yoksa kıyafet midir adamı adam yapan? Shane Black yönetmenliğindeki 2013 yapımı bu filmi türkçe dublaj olarak ilk filmizlesene.com.tr’den izleyeceksiniz. Son olarak filmin görüntü veses kalitesinin biraz düşük olduğunu belirtmekte fayda var.. Fakat yine de izlenebilir derecededir.
Demir Adam 3 – Iron Man 3 izle | 720p Türkçe Dublaj izle 11 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş olup en son 26 Temmuz 2017 tarihinde güncellenmiştir.

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

"Demir Adam 3 – Iron Man 3 izle | 720p Türkçe Dublaj izle" için 0 yorum yapılmış.

spoiler butonu