.Captain Corelli´s Mandolin 720p izle | Captain Corelli´s Mandolin 720p Türkçe Dublaj HD İzle | Captain Corelli´s Mandolin hd izle | HDFilminadresi

hdfilminadresi.org size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et


Corelli´nin Mandolini - Captain Corelli´s Mandolin | 720p Türkçe Dublaj izle

  • pinterest

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

En Güncel Film Arşivine Abone Ol

Kategoriler

Corelli´nin Mandolini - Captain Corelli´s Mandolin , 720p Türkçe Dublaj

Filmin Konusu:

Penelope Cruz ile Nicolas Cage'in unutulmaz oyunculuklarıyla dikkati çeken "Corelli'nin Mandolini" ülkemizde de çok sevilen yazar Louis de Bernieres'in çok satan kitabından uyarlanmıştır. Film, 2. Dünya Savaşı sırasında etkileyici güzellikteki bir Yunan adası olan Kefalonya'yı işgal eden italyan kuvvetlerinin başındaki Yüzbaşı Corelli ile adada yaşayan Yunanlı kız Pelagia arasındaki aşkı konu alır. Adanın yerlileri işgalcileri başlangıçta soğuk karşılarlar. Fakat zamanla bu davetsiz misafirlerin de kendileri gibi hayata tutkuyla bağlı olduklarını görürler. Pelagia ile İtalyan Yüzbaşı Corelli arasında da bir yakınlaşma başlar. Ancak hayatın acımasız gerçekleri Kefalonya kıyılarına da gelecektir. Ege'den büyüleyici sahneler ve unutulmaz müziklerle etkileyici bir aşk hikayesi.
Corelli´nin Mandolini - Captain Corelli´s Mandolin | 720p Türkçe Dublaj izle 11 Aralık 2013 tarihinde eklenmiş olup en son 17 Temmuz 2017 tarihinde güncellenmiştir.

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

"Corelli´nin Mandolini - Captain Corelli´s Mandolin | 720p Türkçe Dublaj izle" için 0 yorum yapılmış.

spoiler butonu