.Cennetin Krallığı 720p izle | Cennetin Krallığı 720p Türkçe Dublaj HD İzle | Cennetin Krallığı hd izle | HDFilminadresi

hdfilminadresi.org size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et


Cennetin Krallığı 720p izle | Kingdom of Heaven 720p Türkçe Dublaj izle

 • pinterest

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

En Güncel Film Arşivine Abone Ol

Kategoriler

Cennetin Krallığı 720p , Kingdom of Heaven 720p Türkçe Dublaj

Eklenme: 19 Ağustos 2013, Pazartesi

İmdb: 7.1 / 10

Yapım yılı:

Yönetmen:

Oyuncular: Orlando Bloom Liam Neeson Eva Green Michael Sheen Jeremy Irons

Film Türü:

Filmin Konusu:

Ailesini ve inancını kaybeden acılı bir baba... Dini savaş uzak ve kutsal topraklarda devam etmekte onu ve kaderini ise büyük bir drama doğru yönlendirmektedir. Kaderi oğlu Balian’ın büyük bir şövalye olmasını sağlayacaktır. Ibelin’li Godfrey Doğu’da savaştığı Haçlı Seferlerinden vatanı Fransa’ya dönmüştür. Balian’ın babası olduğu ortaya çıkınca, Godfrey gerçek şövalyeliğin ne olduğu hakkında oğlunu yetiştirecek ve onu kıtalararası destansı bir yolculuğa çıkaracaktır. Kudüs’te o günlerde 2. ve 3. Haçlı Seferleri arasında kırılgan ve her an sonlanabilecek bir ateşkes ilan edilmiştir. Kudüs Kralı IV Baldwin barışa ve halkına bağlılık yemini etmiştir. Ibelin’in ölmeden önce kılıcını ve yeminini teslim ettiği oğlu tıpkı babası gibi Kudüs’ü her tür kötülükten korumak için yola çıkmıştır. Ölüme çok yaklaştıkları bir deniz kazasına rağmen güçlükle ulaştıkları Kutsal Şehir’de Balian kılıç maharetleri sayesinde kendine kısa sürede bir ün yapar ve bu arada Kral’ın kızkardeşi güzel Sybilla'nın saygı ve hayranlığını da kazanır. Ancak Balian kendine düşman da kazanmıştır... Özellikle Sybilla’nın kocası, Tapınak Şövalyeleri'nin küstah lideri Guy de Lusignan’ın ve kralın danışmanı Tiberias’ın düşmanlığını. Balian kılıcını alır ve tarihe adım atar. hdfilminadresi.com iyi seyirler diler..
Cennetin Krallığı 720p izle | Kingdom of Heaven 720p Türkçe Dublaj izle 19 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş olup en son 22 Temmuz 2017 tarihinde güncellenmiştir.

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

"Cennetin Krallığı 720p izle | Kingdom of Heaven 720p Türkçe Dublaj izle" için 2 yorum yapılmış.

spoiler butonu
 • Admin
  Admin demiş ki; 10 Ağustos 2015 Yönetici

  @Türker Biçen film güncellenmiştir. İlginiz için teşekkürler..

 • Türker Biçen
  Türker Biçen demiş ki; 08 Ağustos 2015 Ziyaretçi

  çalışmıyor.