.Çelik Yumruklar 720p izle | Real Steel 2011 720p Türkçe Dublaj HD İzle | Çelik Yumruklar hd izle | HDFilminadresi

hdfilminadresi.org size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et


Çelik Yumruklar & Real Steel 2011 720p Türkçe Dublaj izle

  • pinterest

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

En Güncel Film Arşivine Abone Ol

Kategoriler

Çelik Yumruklar & Real Steel 2011 720p Türkçe Dublaj

Eklenme: 29 Temmuz 2014, Salı

İmdb: 7.1 / 10

Yapım yılı:

Yönetmen:

Oyuncular: Hugh Jackman Evangeline Lilly Kevin Durand Anthony Mackie Hope Davis

Film Türü:

Filmin Konusu:

Yakın gelecekte, boks sporunun teknolojik bir hâl aldığı bir ortamda geçen cesur, gerilim ve aksiyon dolu “Çelik Yumruklar” filminde Hugh Jackman, 2,5 metre boyunda 900 kiloluk robotların ringlere çıkmasıyla unvan kazanma şansını kaybeden tükenmiş dövüşçü Charlie Kenton’ı canlandırıyor. Artık küçük çaplı bir organizatör olan Charlie, bir yer altı boks ringinden diğerine geçmek için hurda metalden kalitesiz robotlar yaparak iki yakasını bir araya getirmektedir. Charlie dibe vurunca, istemeden de olsa kendisinden ayrı yaşayan oğlu Max’le (Dakota Goyo) şampiyonada yarışacak bir yarışmacı yapıp eğitmek için birlik olur. Hiçbir kısıtlama olmayan bu vahşi arenada işler ciddiye bindikçe, Charlie ve Max bütün engellere rağmen, geri dönmek için son bir şans daha elde ederler.
“Çelik Yumruklar”, teknolojik bir hâl alan robot boksu sporuna kusursuz bir yarışmacı yapıp yetiştirmek için kendisinden ayrı yaşayan olan oğlu Max’le (Dakota Goyo) ile birlik olan ve bütün engellere rağmen, geri dönmek için son bir şans daha elde eden eski bir boksörün (Hugh Jackman) konu edildi bir aksiyon dram filmidir. Çelik Yumruklar & Real Steel 2011 720p Türkçe Dublaj izle... iyi seyirler hdfilminadresi.com
Çelik Yumruklar & Real Steel 2011 720p Türkçe Dublaj izle 29 Temmuz 2014 tarihinde eklenmiş olup en son 17 Temmuz 2017 tarihinde güncellenmiştir.

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

"Çelik Yumruklar & Real Steel 2011 720p Türkçe Dublaj izle" için 0 yorum yapılmış.

spoiler butonu