.Başka Söze Gerek Yok 720p izle | Enough Said 720p Türkçe Dublaj HD İzle | Başka Söze Gerek Yok hd izle | HDFilminadresi

hdfilminadresi.org size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et


Başka Söze Gerek Yok – Enough Said 2013 720p Türkçe Dublaj izle

  • pinterest

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

En Güncel Film Arşivine Abone Ol

Kategoriler

Başka Söze Gerek Yok – Enough Said 2013 720p Türkçe Dublaj

Eklenme: 14 Şubat 2014, Cuma

İmdb: 7.2 / 10

Yapım yılı:

Yönetmen:

Oyuncular: Catherine Keener James Gandolfini Julia Louis-Dreyfus

Film Türü:

Filmin Konusu:

Tek değerlisi kızı olan Eva’nın (Julia Louis-Dreyfus) evliliği sona ermiştir. Kızının hayatını düşünmek zorundadır bunun için çok yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Masörlük işiyle uğraşan Eva kızının yeni bir okula başlayacağı dönemde, okul masraflarını karşılayamayacağı konusunda endişelidir. Bu sorunlu dönemde Albert (James Gandolfini) isimli sevimli ve iyi kalpli bir adamla tanışır. Albert’in yapısı Eva’yı çok etkilemiştir. İkili arasındaki ilişki zamanla daha romantik bir hal almaya başlar. Marianne ise Eva’nın en sevdiği müşterilerinden biridir ve sürekli eski eşinin arkasından konuşmakta, onu yerin dibine sokmaktadır. Bir süre sonra beklenmedik bir şekilde Marienne’in eski kocasının Albert olabileceği ihtimaliyle karşılaşan Eva, ilişkisini gözden geçirmek zorunda kalır. Başka Söze Gerek Yok – Enough Said 2013 720p Türkçe Dublaj izle... HDFilminadresi.com Adresine Full HD Eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.
Başka Söze Gerek Yok – Enough Said 2013 720p Türkçe Dublaj izle 14 Şubat 2014 tarihinde eklenmiş olup en son 24 Temmuz 2017 tarihinde güncellenmiştir.

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

"Başka Söze Gerek Yok – Enough Said 2013 720p Türkçe Dublaj izle" için 0 yorum yapılmış.

spoiler butonu