.Barfi: Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur 720p izle | Barfi! 720p Türkçe Altyazılı HD İzle | Barfi: Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur hd izle | HDFilminadresi

hdfilminadresi.org size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et


Barfi: Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur – Barfi! 2012 720p Türkçe Altyazılı izle

  • pinterest

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

En Güncel Film Arşivine Abone Ol

Kategoriler

Barfi: Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur – Barfi! 2012 720p Türkçe Altyazılı

Eklenme: 19 Şubat 2014, Çarşamba

İmdb: 8.3 / 10

Yapım yılı:

Yönetmen:

Oyuncular: Haradhan Bannerjee Priyanka Chopra Ranbir Kapoor

Film Türü:

Filmin Konusu:

Küçük yaşta annesini kaybeden ve babası tarafından yetiştirilen Barfi, sağır ve dilsiz olarak doğmuş; ancak hayat dolu ve son derece pozitif biri olarak büyümüştür. Aynı zamanda bir hayli haylaz bir genç olan Barfi’nin başı sık sık derde girmektedir. Yaşadığı şehre taşınan Shruti Ghosh isimli genç kadınla tanıştığında ise daha önce hiç karşılaşmadığı duygularla tanışmaya başlar. Barfi, üç ay içerisinde başka biriyle evlenecek olan Shruti’ye ilk görüşte vurulur, Shruti de zamanla ona karşı bir şeyler hissetmeye başlar. Ancak ortada büyük bir sorun vardır. Shruti, ailesi ve çevresi tarafından büyük tepkilere maruz kalır. Ailesi, kızlarının ‘normal’ biriyle evlenmesini ve ‘normal’ bir hayat sürmesini istemektedir ve bu birlikteliğin gerçekleşmesine izin vermeyecektir. Yıllar sonra yolları tekrar kesiştiğinde Barfi’nin kalbinde başka biri vardır; Shruti içinse seçim yapma zamanıdır… Hint sinemasının son dönemdeki en ses getiren yapımlarından biri olan Barfi!, ülkesinin sınırları dışından da bol övgü almıştı. Barfi: Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur – Barfi! 2012 720p Türkçe Altyazılı izle... HDFilminadresi.com Adresine Full HD Eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.
Barfi: Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur – Barfi! 2012 720p Türkçe Altyazılı izle 19 Şubat 2014 tarihinde eklenmiş olup en son 23 Temmuz 2017 tarihinde güncellenmiştir.

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

"Barfi: Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur – Barfi! 2012 720p Türkçe Altyazılı izle" için 0 yorum yapılmış.

spoiler butonu