.August: Osage County 720p izle | The Eleventh Victim 720p Türkçe Altyazılı HD İzle | August: Osage County hd izle | HDFilminadresi

hdfilminadresi.org size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et


August: Osage County – The Eleventh Victim 2013 - 720p Türkçe Altyazılı izle

  • pinterest

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

En Güncel Film Arşivine Abone Ol

Kategoriler

August: Osage County – The Eleventh Victim 2013 - 720p Türkçe Altyazılı

Eklenme: 16 Ocak 2014, Perşembe

İmdb: 7.4 / 10

Yapım yılı:

Yönetmen:

Oyuncular: Dermot Mulroney Julia Roberts Meryl Streep

Film Türü:

Filmin Konusu:

Tam bir kaos ve karmaşık bir durum içinde olan Weston ailesinin Beverly (Sam Shepard) ve Violet Weston’ın (Meryl Streep) üç kızı ve bir torunu vardır. Tam bir komedili geçen hikayeleri vardır. Tüm aile bir araya gelerek Oklahoma’da geçirecek bir tatile çıkarlar. Weston ailesi bir araya geldiğinde cennet gibi bir tatil kaçınılmaz olur. Şamata dolu bir aile bütününe sahiplerdir. İlaç bağımlısı Violet’ın çocuklarıyla, özellikle de Barbara ile pek de iyi bir ilişkisi yoktur ve sürekli tartışmaktadırlar. Ailenin en büyük kızları ise, kendisini aldatan kocasıyla ve ergenliğe giren kızının sorunlarıyla uğraşmaktadır. Her bir aile ferdinin kendini aşacak sorunları vardır ve gidişat tüm ailenin dengesini sarsar. Weston ailesi, geleceklerini tamamen değiştiricek bir yere doğru sürüklenmeye başlar. August: Osage County – The Eleventh Victim 2013 720p Türkçe Altyazılı izle... HDFilminadresi.com Adresine Full HD Eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.
August: Osage County – The Eleventh Victim 2013 - 720p Türkçe Altyazılı izle 16 Ocak 2014 tarihinde eklenmiş olup en son 24 Temmuz 2017 tarihinde güncellenmiştir.

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

"August: Osage County – The Eleventh Victim 2013 - 720p Türkçe Altyazılı izle" için 0 yorum yapılmış.

spoiler butonu