.Arjantin’de Düğünümüz Var 720p izle | Arjantin’de Düğünümüz Var 720p Türkçe Dublaj HD İzle | Arjantin’de Düğünümüz Var hd izle | HDFilminadresi

hdfilminadresi.org size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et


Arjantin’de Düğünümüz Var – Mariage a Mendoza 720p Türkçe Dublaj izle

  • pinterest

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

En Güncel Film Arşivine Abone Ol

Kategoriler

Arjantin’de Düğünümüz Var – Mariage a Mendoza 720p Türkçe Dublaj

Eklenme: 08 Temmuz 2015, Çarşamba

İmdb: 6.3 / 10

Yapım yılı:

Yönetmen:

Oyuncular: Nicolas Duvauchelle Benjamin Biolay Philippe Rebbot Sarah Grappin César Bordón

Film Türü:

Filmin Konusu:

Marcus ve erkek kardeşi, kuzenlerinin nikahı için Buenos Aires’e gelmiştir. Gelmişken de, şehrin ‘arka sokakları’nın tadına bakmayı planlamaktadırlar. İki kardeş, kuzenlerinin Arjantin’in batısında bulunan Mendoza’daki düğününe gitmek üzere yola çıkar. Uzun süredir hayalini kurdukları macera nihayet başlamıştır. Buenos Aires’e ayak bastıklarında ise, karısı tarafından son anda ekilen küçük kardeş Antoine neşesizdir. Marcus, düğüne gitmenin kardeşinin moralini düzelteceğinden emindir. Başkentin pırıltılı gecelerinden ay ışığının aydınlattığı vadi manzaralarına uzanan yolda çılgın bir resepsiyonist, ilahi bir güzellik, uğur taşları gibi ilginçliklerle karşılaşırlar. İşlerin iyice karıştığı ve hareketin ivme kazandığı düğün yolunda, iki kardeş bir zaman sonra nihayet huzura kavuşur ancak roller değişmiştir: Antoine’ın neşesi yerine gelmiş ancak kendini kötü hissetme sırasını Marcus devralmıştır. Arjantin’de Düğünümüz Var 720p Türkçe Dublaj izle | HDFilminadresi.com İyi seyirler diler.
Arjantin’de Düğünümüz Var – Mariage a Mendoza 720p Türkçe Dublaj izle 08 Temmuz 2015 tarihinde eklenmiş olup en son 24 Temmuz 2017 tarihinde güncellenmiştir.

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

"Arjantin’de Düğünümüz Var – Mariage a Mendoza 720p Türkçe Dublaj izle" için 0 yorum yapılmış.

spoiler butonu