.Açlık Oyunları Alaycı Kuş Bölüm 1 720p izle | The Hunger Games Mockingjay Part 1 720p Türkçe Dublaj HD İzle | Açlık Oyunları Alaycı Kuş Bölüm 1 hd izle | HDFilminadresi

hdfilminadresi.org size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et


Açlık Oyunları Alaycı Kuş Bölüm 1 – The Hunger Games Mockingjay Part 1 720p 2014 Türkçe Dublaj izle

  • pinterest

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

En Güncel Film Arşivine Abone Ol

Kategoriler

Açlık Oyunları Alaycı Kuş Bölüm 1 – The Hunger Games Mockingjay Part 1 720p 2014 Türkçe Dublaj

Filmin Konusu:

Tüm zorluklara rağmen, Katniss Everdeen iki kez Açlık Oyunları’ndan sağ çıkmayı başarmıştır. Ama kanlı arenadan sağ salim çıkmayı başarmış olsa da, hala güvende değildir. Capitol öfkelidir. Capitol intikam istiyordur. Geride kalanların bedelini kim ödeyecek? Katniss. Daha da kötüsü, Başkan Snow hiç kimsenin güvende olmadığını da açıkça belirtmiştir. Ne Katniss’in ailesi, ne arkadaşları ne de 12. Mıntıka’daki insanlar, hiç kimse güvende değildir. Suzanne Collins’in çığır açan Açlık Oyunları üçlemesinin etkileyici ve akıldan çıkmayacak nitelikteki final bölümü yılın en çok konuşulan kitaplarından biri olacak gibi görünüyor. Açlık Oyunları Alaycı Kuş Bölüm 1 – The Hunger Games Mockingjay Part 1 720p 2014 Türkçe Dublaj izle... Hdfilminadresi.com iyi seyirler.
Açlık Oyunları Alaycı Kuş Bölüm 1 – The Hunger Games Mockingjay Part 1 720p 2014 Türkçe Dublaj izle 07 Mart 2015 tarihinde eklenmiş olup en son 17 Temmuz 2017 tarihinde güncellenmiştir.

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

"Açlık Oyunları Alaycı Kuş Bölüm 1 – The Hunger Games Mockingjay Part 1 720p 2014 Türkçe Dublaj izle" için 1 yorum yapılmış.

spoiler butonu
  • Emre Yılmaz
    Emre Yılmaz demiş ki; 16 Ağustos 2015 Ziyaretçi

    Minecraft Hunger Games de keşke bu kadar güzel olsa