.Açlık Oyunları 2: Ateşi Yakalamak 720p izle | Açlık Oyunları 2: Ateşi Yakalamak 720p Türkçe Altyazılı HD İzle | Açlık Oyunları 2: Ateşi Yakalamak hd izle | HDFilminadresi

hdfilminadresi.org size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et


Açlık Oyunları 2: Ateşi Yakalamak 720p Türkçe Altyazılı izle

  • pinterest

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

En Güncel Film Arşivine Abone Ol

Kategoriler

Açlık Oyunları 2: Ateşi Yakalamak 720p Türkçe Altyazılı

Filmin Konusu:

Katniss Everdeen’in Peeta Mellark ile birlikte 74. Geleneksel Açlık Oyunları’nı kazanmalarıyla birlikte güvenli bir şekilde eve dönmeleriyle başlıyor. Kazanmak, geriye dönüp ailelerini ve yakın arkadaşlarını bırakmaları ve Zafer Turu’nu gerçekleştirmeleri anlamına geliyor. Katniss’in bir isyanın patlamak üzere olduğunu hissetmesinin yanısıra; Capitol, Başkan Snow 75. Geleneksel Açlık Oyunları’nı (Çeyrek Asır Oyunları) hazırlarken halen kontrolü elde tutuyor – fakat bu oyun, Panem’i sonsuza dek değiştirecek. Hdfilminadresi.com'a Açlık Oyunları 2: Ateşi Yakalamak - The Hunger Games: Catching Fire Türkçe Altyazılı eklenmiştir. ÖNEMLİ NOT: Film R6 sürümdür. Daha iyi versiyonları çıktıkça otomatik güncellenecektir.
Açlık Oyunları 2: Ateşi Yakalamak 720p Türkçe Altyazılı izle 09 Aralık 2013 tarihinde eklenmiş olup en son 24 Temmuz 2017 tarihinde güncellenmiştir.

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

"Açlık Oyunları 2: Ateşi Yakalamak 720p Türkçe Altyazılı izle" için 0 yorum yapılmış.

spoiler butonu